Eddie Redmayne swoje kłamstwo niemal przypłacił życiem

przejdź do komentarzy

Okropny z niego łgarz!

eddie redmayne eddie redmayne/© Fame/Flynet
Reddie Redmayne (33 l.), który znalazł się w tym roku w gronie kandydatów do Oscara za rolę Stephena Hawkinga w Teorii Wszystkiego, to okropny łgarz!

Gwiazdor sam przyznał się do mijania z prawdą podczas ostatniego wywiadu. Zapytany o swe największe kłamstwo, przypomniał historię sprzed 10 lat, gdy ubiegał się o rolę w miniserii Elżbieta I. Na pytanie reżysera, Toma Hoopera, czy potrafi jeździć konno, Eddie, który nie miał w tej kwestii żadnego doświadczenia, odparł, że tak.

- Zgrywałem się na miłośnika koni. Jakieś trzy tygodnie później kręciliśmy sceny na Litwie. Zbudowano tam wielką ulicę z epoki elżbietańskiej. Miałem dosiąść wielkiego ogiera, za mną stało jeszcze około 40 koni - wspomina aktor.


- Na końcu ulicy stoi Helen Mirren w sukni królowej Elżbiety. Przypinają mi ostrogi do butów, a ja zastanawiam się, w którym momencie mam się przyznać, że nigdy w życiu nie siedziałem na koniu?


- Pada hasło "akcja!" a ja ruszam z prędkością 100 mil na godzinę, prawie tracąc życie i niemal zabijając połowę ekipy - wspomina Redmayne.


- Tom Hooper, reżyser, krzyczy zza pleców Helen Mirren przez wielki megafon: "Jesteś piep***nym kłamcą, Redmayne!"


Na szczęście Hooper nie zniechęcił się do Eddiego. Zatrudnił go potem w Nędznikach. Wcześniej jednak wysłał aktora na... obóz jeździecki.Eddie Redmayne swoje kłamstwo niemal przypłacił życiem

Eddie Redmayne swoje kłamstwo niemal przypłacił życiem

Eddie Redmayne swoje kłamstwo niemal przypłacił życiem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!