Edmund Janniger - kim są jego rodzice?

przejdź do komentarzy

Nie ma wyjścia. Musi zrobić karierę.

edmund janniger edmund janniger/Facebook Edmund Janniger
Od kilku dni Edmund Janniger (20 l.) inspiruje internautów. Student, który wziął urlop dziekański, by w pełnym wymiarze godzin zająć się pracą w Ministerstwie Obrony Narodowej, budzi zrozumiałe zainteresowanie.

Jedni w pocie czoła robią memy z Edmundem (szczególnie udany wydał nam się ten porównujący Antoniego Macierewicza do Jamesa Bonda, a Janningera do młodego doradcy szpiega), inni lustrują rodzinę Edmunda.

Kim jest Edmung Janniger?20-letni Edmund ma szansę na wielką karierę. Zaczął wcześnie - według informacji, do których dotarł fakt.pl, Janniger był współautorem kilku prac naukowych swego ojca. Podczas pisania pierwszej chłopak miał... 15 lat.

Rodzice Edmunda są lekarzami. Specjalizują się w dermatologii. Matka jest między innymi doradcą ministra zdrowia w Kuwejcie, ojciec pracuje naukowo - 20 razy został uhonorowany tytułem honoris causa różnych uczelni, na swoim koncie ma około 1000 prac naukowych.

A sam Edmund? Oprócz tego, że studiuje na amerykańskiej uczelni Rutgers University School of Public Affairs and Administration (na tej samej uczelni pracują jego rodzice), żywo interesuje się polityką. Był praktykantem w biurze poselskim Macierewicza, a także wiceszefem okręgowego sztabu wyborczego PiS w okręgu piotrkowskim.I am honored to be serving as an advisor to Polish parliamentary leader and former Minister of Internal Affairs Antoni...

Posted by Edmund Janniger on 25 maja 2015


Edmund Janniger - kim są jego rodzice?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!