Edyta Bartosiewicz już nie wróci?

przejdź do komentarzy

Występ w Sopocie był epizodem.

edyta bartosiewicz edyta bartosiewicz/© KAPiF
Organizatorzy sopockiego festiwalu do ostatniej chwili nie mieli pewności czy Edyta Bartosiewicz wystąpi z Krzysztofem Krawczykiem.

Przekonanie Edyty do udziału w tym projekcie nie było łatwe. Tak naprawdę, dopóki nie pojawiła się w Sopocie na próbie, nie mieliśmy pewności, czy w ogóle przyjedzie - powiedziała Rewii osoba z grona organizatorów.

Przyjechała i zaśpiewała z Krzysztofem Krawczykiem. Ale nic poza tym. Podobno cały czas poza próbami spędzała w hotelowym pokoju, gdzie zamawiała posiłki. Unikała ludzi – pisze Rewia

Edyta zapowiedziała wycofanie się z życia publicznego w marcu 2006 roku. Decyzję podjęła po nagłej śmierci przyjaciela i menadżera Jacka Nowakowskiego. Podobno wtedy też zaczął się pogarszać jej stan zdrowia. Już wówczas piosenkarka miała problemy z zaburzeniami nastroju. Potem pojawiała się wyłącznie gościnnie, na koncertach kolegów.

Znajomi Edyty przyzwyczaili się do tego, że w okresach depresji Edyta nie opuszcza swojego domu na warszawskim Mokotowie. Żyje we własnym świecie.Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz i Krzysztof Krawczyk


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!