Edyta Górniak stara się o drugie dziecko

przejdź do komentarzy

Chciałaby mieć jeszcze dwójkę pociech.

edyta górniak edyta górniak/KAPIF
Edyta Górniak jest mamą 9-letniego Allana z pierwszego małżeństwa. Jak twierdzi gwiazda, chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Z obecnym partnerem.

- Gdyby los sprawił, że zostałabym mamą po raz drugi, to bardzo bym się cieszyła. Allanek jest już duży i rozmawiamy o tym, że,mam nadzieję, będzie miał rodzeństwo. Teraz jest bardzo otwarty, ale jakieś dwa lata temu to nie było takie oczywiste. Chciałby, żeby to był brat. On już jest przygotowany psychicznie i to jest dla mnie najważniejsze. Moim marzeniem jest to, żeby mieć jeszcze dwoje dzieci. Chciałabym bardzo jedno adoptować i bardzo chciałbym mieć jeszcze jedno swoje. Ale to los zadecyduje, jak będzie - powiedziała Edyta Super Expressowi.

41-letnia gwiazda przyznaje jednak, że ma równolegle bardzo dużo planów zawodowych.

- Przyjdzie czas na wszystko. Chciałabym to bardzo rozważnie zaplanować. Lekarze straszą kobiety, że jak się przegapi odpowiedni moment, to potem może być niebezpiecznie. Ja pragnęłam dziecka już od 22. roku, a dopiero jak skończyłam 30 lat udało mi się zajść w ciążę. Więc może to nie jest takie proste. Mam nadzieję, że los tak sprawi. Jesteśmy na to już gotowi – zapewnia piosenkarka.

Życzymy powodzenia w staraniach.


Edyta Górniak stara się o drugie dziecko

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!