Edyta Górniak uczy się francuskiego

przejdź do komentarzy

W drodze do szkoły rozmawia z Alanem po francusku, gdy wracają - po angielsku.

edyta górniak edyta górniak/© KAPiF
Edyta Górniak wróciła już z Tajlandii, gdzie wraz z mężczyzną swego życia, w towarzystwie... zwierząt świętowała 40. urodziny.

Po powrocie pojawiła się w studio Dzień Dobry TVN. Rozmowa dotyczyła między innymi najbliższych planów wokalistki (za tydzień Górniak wystąpi w imprezie charytatywnej TVN, zaśpiewa w duecie ze śpiewaczką operową, Aleksandrą Kurzak), w pewnym momencie rozmowa zeszła również na temat syna gwiazdy, Allana.

Chłopiec chodzi teraz do 2. klasy. Uczy się angielskiego i francuskiego - tego języka zaczęła się uczyć również sama Edyta Górniak.

- Ja się też zapisałam na francuski, to było moje marzenie od wielu lat - wyznała piosenkarka. Dodała, że pomaga Alanowi, który ma trochę zaległości (w ubiegłym roku chłopiec chodził do innej szkoły).

Z angielskim nie ma problemów - jak mówi Górniak, rodzina jeździ po świecie, więc Allan porozumiewa się w tym języku. Francuski też idzie im obojgu coraz lepiej - wokalistka powiedziała, że gdy jedzie z synkiem do szkoły, rozmawiają po francusku, gdy wracają do domu - po angielsku.

Górniak dodała, że nie chciałaby, żeby Allan był kiedyś związany z show-biznesem.

Póki co syn gwiazdy marzy o tym, by zostać piłkarzem i Edyta, choć widziałaby go chętnie na studiach za granicą, stwierdziła, że wolałaby, żeby został sportowcem, niż muzykiem.

Rozmowę z Edytą Górniak znajdziecie na stronie Dzień Dobry TVN.


Edyta Górniak uczy się francuskiego

Edyta Górniak uczy się francuskiego

Edyta Górniak uczy się francuskiego

Edyta Górniak uczy się francuskiego

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!