Edyta Górniak wysłała zgłoszenie do konkursu Eurowizji

przejdź do komentarzy

"Jeszcze mogę zaryzykować."

edyta górniak edyta górniak/© KAPiF
W ubiegłym roku fani Edyty Górniak (43 l.) nie kryli rozczarowania, gdy okazało się, że gwiazda zbyt późno zgłosiła chęć udziału w konkursie Eurowizji. Nie mogła nawet wziąć udziału w polskich preselekcjach.

Czytaj więcej: Syn Edyty Górniak ma niesamowity talent

Edyta Górniak Eurowizja 2016


W tym roku piosenkarka zdecydowała się wcześniej - w poniedziałek w rozmowie z RMF FM Górniak potwierdziła, że zgłosiła już chęć udziału w konkursie.

Bardzo byłam ciekawa opinii moich fanów. Bardzo ciekawe były dyskusje, obserwowałam je. Podzielone opinie, bardzo skrajnie. Więcej tych pozytywnych. I ostatecznie podjęłam decyzję, że wezmę udział. Tylko proszę nie zapeszać! Znalazłam w sobie ten ułamek odwagi i pomyślałam sobie, że jeszcze mogę zaryzykować. Ja nie wiem, czy pokonam samą siebie. Mogę powiedzieć, że utwór nosi tytuł "Grateful" - zapowiedziała diva.


Eurowizja 2016 kiedySwoje zgłoszenia artyści mogli wysłać do 8 lutego. Następnie TVP wybiera kilku wykonawców. Ich lista zostanie podana do publicznej wiadomości 16 lutego. Koncert eliminacyjny polskich wokalistów odbędzie się 5 marca. O tym, kto pojedzie do Szwecji, by reprezentować nasz kraj w tegorocznym konkursie, zadecydują widzowie TVP.

Zobacz: Edyta Górniak jak Rihanna!

Reprezentant Polski na Eurowizji 2016 wystąpi w pierwszej połowie drugiego półfinału, który odbędzie się w czwartek, 12 maja 2016 roku. Wystąpią w nim także artyści z Australii, Irlandii, Izraela, Litwy, Łotwy, Macedonii, Szwajcarii, Serbii i Białorusi.http://esctoday.com/108824/poland-edyta-gorniak-confirms-polish-bid/

Posted by Edyta Górniak on 8 luty 2016Edyta Górniak wysłała zgłoszenie do konkursu Eurowizji

Edyta Górniak wysłała zgłoszenie do konkursu Eurowizji

Edyta Górniak wysłała zgłoszenie do konkursu Eurowizji

Edyta Górniak wysłała zgłoszenie do konkursu Eurowizji

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!