Edyta Górniak zamieściła bardzo uduchowiony wpis na FB

przejdź do komentarzy

Zaskakuje?

edyta górniak edyta górniak/KAPiF
Jedne wolą być bardziej tajemnicze, stronią od zdjęć, zwłaszcza tych w prywatnych sytuacjach. Inne same pokazują całe rodziny na swoich kontach na portalach społecznościowych, udzielają licznych wywiadów i opowiadają dziennikarzom to i owo. Gdzie wśród gwiazd stoi Edyta Górniak (42 l.)? Może po środku?

Ostatnie miesiące z pewnością nie były łatwe dla artystki. Piosenkarka zamieściła właśnie wylewne życzenia dla swoich fanów. Nie zabrakło słów o Jezusie, Miłości i gniewie:

Kiedyś uduchowiony człowiek powiedział mi, że kiedy ma dylemat jak postąpić w trudnych życiowych sytuacjach, zastanawia się, co w tej sytuacji zrobiłby Pan Jezus.
Zachowuję te słowa w pamięci od wielu lat. Kiedy pamiętam by je przywołać, znajduję najprostsze, czyste rozwiązania, a moje serce staje się lekkie.
Kiedy nie pamiętam, pod postacią żalu czy gniewu wygrywa we mnie zwykła, ludzka słabość. Muszę potem oddawać siły temu, aby sobie wybaczyć.
Kiedy tylko wyobrazimy sobie, że stoi koło Nas Pan Jezus, wszystko staje się proste. W miejsce strachu i niepewności napływa Miłość. Ta dokładnie Miłość, której każdy z nas bez względu na poglądy, upodobania, nawyki czy przybrane na pozór maski - pragnie i poszukuje przez całe swoje życie.
Dobrych myśli dla Was w te Święta.
EDI


Mądrze powiedziane?


Kiedyś uduchowiony człowiek powiedział mi, że kiedy ma dylemat jak postąpić w trudnych życiowych sytuacjach, zastanawia...

Posted by Edyta Górniak on 5 kwietnia 2015


Edyta Górniak na FB o Jezusie, Miłości i żalu

Edyta Górniak na FB o Jezusie, Miłości i żalu

Edyta Górniak na FB o Jezusie, Miłości i żalu

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!