Edyta Górniak:Nie rywalizuję z kucharką (Magdą Gessler)!

przejdź do komentarzy

Kreatorka smaku jest oburzona.

edyta górniak edyta górniak/©KAPiF
Jakiś czas temu Edyta Górniak przerwała wywiad z Robertem Patoletą, bo ten ośmielił się nazwać ją celebrytką, co w mniemaniu artystki było dla niej ujmą. Teraz to Edyta użyła słów, które uraziły inną gwiazdę. Zacznijmy od początku...

Tydzień temu na Facebooku piosenkarki pojawiła się dość nietypowa prośba skierowana do fanów. Edyta została nominowana w plebiscycie Róże Gali w kategorii "Media", co bardzo się jej nie spodobało:

Aby nie wywołać niezręcznej sytuacji, w której nie odebrałabym przyznanej mi ewentualnie nagrody, bardzo Was proszę, abyście NIE ODDAWALI swoich głosów na moją osobę w tym plebiscycie.

Nominacja w kategorii - "MEDIA", to nominacja, z którą zupełnie się nie utożsamiam. Jako wokalistka nigdy nie stawałam do rywalizacji z dziennikarzem, aktorką, tym bardziej z kucharzem. To nominacja przeznaczona dla dziennikarzy i przedstawicieli mediów, do których z pewnością się nie zaliczam.


Nominację otrzymała także Magda Gessler, która określenie jej po prostu "kucharzem" uznała za obraźliwe. W tej kwestii wypowiedziała się w SE:

- Nie jestem kucharką!Jestem człowiekiem renesansu, który kreuje nowe smaki, rewolucjonizuje niedziałające restauracje, maluje, dekoruje wnętrza, smakuje życie... Żałuję, że Edyta nie ma czasu na przyjrzenie się temu, co robię. Serdecznie zapraszam ją na kolację...

Myślicie, że Górniak przyjmie zaproszenie?

Jest konflikt na linii Edyta Górniak-Magda Gessler

Jest konflikt na linii Edyta Górniak-Magda Gessler

Jest konflikt na linii Edyta Górniak-Magda Gessler

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!