Edyta Herbu¶ o Trelińskim: Oboje mamy duż± wrażliwo¶ć

przejdĽ do komentarzy

Gali odpowiedziała o swojej miło¶ci i aktorskich planach.

edyta herbu¶ edyta herbu¶/© KAPiF
Bohaterk± najnowszego numeru Gali jest Edyta Herbu¶. W rozmowie tancerka dużo miejsca po¶więca swojej nowej pasji, jak± jest aktorstwo.

- To dla mnie wyj±tkowy czas. Nauki, zmian, zagl±dania w siebie. Uwalniam się od ciężarów przeszło¶ci, co pozwala mi odzyskać dostęp do najdelikatniejszych przestrzeni i emocji. Ten proces jest bardzo ważny dla mnie jako kobiety i potrzebny w aktorstwie. Bo wła¶nie na tym ono przecież polega – na pokazywaniu prawdy o człowieku. Je¶li nie mamy dostępu do prawdy o sobie, nie znajdziemy jej w swojej postaci - mówi Herbu¶.

Tancerka, która bierze udział w warsztatach aktorskich i poważnie my¶li o karierze, mówi też o tym, co odróżnia jej obecnego mężczyznę od poprzednich partnerów. O Mariuszu Trelińskim mówi tak:

- Oboje mamy duż± wrażliwo¶ć, potrafimy uszanować to, co ze sob± niesie. Patrzymy na siebie, rozumiej±c te wszystkie emocjonalne wzloty i chwilowe zachwiania. Odczuwanie ¶wiata mocniej, głębiej, bardziej – to nas z Mariuszem ł±czy. To duża siła naszego zwi±zku. Wcze¶niej zdarzało się, że od swoich partnerów słyszałam, że jestem przewrażliwiona albo przesadzam, bo jestem bab±. Po prostu mnie nie rozumieli. MężczyĽni często mówi± i my¶l± o emocjach jako o słabo¶ci, czym¶, co przynależy wył±cznie do ¶wiata kobiet. Ja tak nie uważam. A to, że kto¶ nie chce lub nie potrafi przyznać się do własnej wrażliwo¶ci tylko dlatego, że nosi spodnie, nie znaczy, że jej nie ma.

Cały wywiad z Herbu¶ oraz jej sesję zdjęciow± znajdziecie na stronie Gali.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!