Edyta Litwiniuk ma to, czego NIE MAJĄ Chodakowska i Lewandowska

przejdź do komentarzy

Trenerka i szefowa SHAPE pokazała się nago w Playboyu!

edyta litwiniuk edyta litwiniuk/Instagram zrzut ekranu
Kobiety, które motywują inne panie, muszą mieć nie tylko odpowiednie warunki fizyczne. Mają też charyzmę, która sprawia, że stają za nimi setki, a nawet tysiące osób spragnionych odkrycia siebie, poprawienia swej formy i - ogólnie - zmiany życia.

Zobacz: NIKT nie wierzy w to, że pupa tej kobiety jest prawdziwa (FOTO)

Te cechy mają i Ewa Chodakowska, i Anna Lewandowska. Mają to również inne trenerki - w tym Edyta Litwiniuk, sportsmenka, trenerka, a od niedawna także szefowa magazynu Shape.

Ale Edyta ma coś jeszcze. Ma coś, czego nie mają tamte.

O co chodzi?

O piękne, nagie zdjęcie w Playboyu. Edyta Litwiniuk zgodziła się wziąć udział w sesji pokazującej piękno ciała kobiet, które są mistrzyniami w swoich dziedzinach. Niesamowicie zbudowane, o fenomenalnie wyrzeźbionych ciałach. Te zdjęcia naprawdę robią wrażenie.

Edyta Litwiniuk pozowała w biegu, na tle lazurowej wody. Zerknijcie na jej Instagram, przekonacie się, że sport czyni kobiety naprawdę boskimi.

Czytaj też: Paulina Sykut w ciąży nadal TO robi (Instagram)

Oprócz redaktor naczelnej Shape w sesji wzięły udział między innymi Marta Witecka, instruktorka acroyogi, Sylwia Korcz, mistrzyni triathlonu, a także Katarzyna Wolska znana między innymi z bloga Wolska trenuje.

Pędźcie do kiosku po nowy numer Playboya - warto!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!