Ekspert od wizerunku o Agacie Dudzie: Jest rodzajem paprotki!

przejdź do komentarzy

Ostro!

agata duda agata duda/© KAPiF
Tak krytykowanej Prezydentowej Polska jeszcze nie miała. Złośliwi powiedzą, że fala krytyki, która zalewa Agatę Dudę jest wprost proporcjonalna do polityki jej męża, a raczej "jego prezesa".

Zobacz: Gojdź zaprosił Pierwszą Damę do swojej kliniki

Agata milczy w kluczowych dla Polek sprawach, a swoją nieobecnością w mediach, daje prasie powody do snucia plotek. Tych nie brakuje - te najdalej idące mówią o kryzysie w związku Dudów.

W najnowszym numerze magazynu Flesz znajdziemy wypowiedzi ekspertów. Co o Prezydentowej mówi jej mowa ciała?

Niewykluczone, że Agata Duda celowo unika rozgłosu. Być może, jeśli atmosfera w kraju nieco się uspokoi, przyjdzie czas na większe zaangażowanie pani prezydentowej - mówi w rozmowie z Fleszem Jarosław Flis.


Pierwsza dama to w Polsce rodzaj statusu społecznego, a nie funkcja. Agata Duda jest w trudnej sytuacji, bo nie bardzo umie się w tej roli odnaleźć. Jest rodzajem paprotki i to jej nie odpowiada. Nie powinna się bać swojego stanowiska i działać. Dla aktywnych kobiet stanie w cieniu, a może nawet bycie w opozycji do poglądów męża jest wielce kłopotliwe - mówi Mirosław Oczkoś, wykładowca w Szkole Głównej Handlowej - Pani prezydentowa powinna wyraźnie określić granice, w jakich się będzie poruszać, i… przeszkolić z mowy ciała, ponieważ jej mimika i spojrzenia zdradzają prawdziwe emocje, a obraz jest mocniejszy niż tysiąc słów - dodaje.


Zgodzicie się?

Zobacz: AGATA DUDA SPEŁNIA SIĘ W ROLI PIERWSZEJ DAMY? (FOTO)


Ekspert od wizerunku o Agacie Dudzie: Jest rodzajem paprotki!

Ekspert od wizerunku o Agacie Dudzie: Jest rodzajem paprotki!

Ekspert od wizerunku o Agacie Dudzie: Jest rodzajem paprotki!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!