Elijah Wood: Pedofilia w Hollywood to powszechny problem

przejdź do komentarzy

Aktor na planie filmowym pojawił się mając 8 lat.

elijah wood elijah wood/© Fame/Flynet
Elijah Wood (35 l.), który karierę aktorską rozpoczynał jako 8-letni chłopiec, w rozmowie z The Sunday Times otwarcie powiedział, że przemoc seksualna wobec dzieci jest w Hollywood powszechnym problemem.

Zobacz: Jak uchronić dziecko przed pedofilem?

Aktor stwierdził, że jako chłopiec był chroniony przez mamę, która nie pozwalała mu na udział w imprezach organizowanych z udziałem dzieci. Właśnie na takich spotkaniach dochodzi do aktów pedofilii.

Wood stwierdził, że skala przemocy w Hollywood jest podobna do słynnej afery z udziałem Jimmy'ego Savile'a, dziennikarza i showmana BBC. Po śmierci tego pracownika stacji wyszło na jaw, że molestował on i wykorzystywał dzieci - najmłodsza ofiara miała 9 lat.

- W tym biznesie jest mnóstwo żmij, ludzi, którzy dbają tylko o swój interes - mówi Elijah. - Pod jego powierzchnią panują ciemności - dodaje aktor.


Zobacz: Jimmy Savile z BBC gwałcił dzieci

Zdaniem gwiazdora pedofilia w show-biznesie ma zorganizowany charakter, a ofiary boją się mówić, ponieważ przestępcami są wpływowi ludzie.Elijah Wood: Pedofilia w Hollywood to powszechny problem

Elijah Wood: Pedofilia w Hollywood to powszechny problem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!