Elin Nordegren o zdradach Woodsa: Nic nie podejrzewałam

przejdź do komentarzy

A jednak jest wywiad!

elin nordegren elin nordegren/People
Gdy pojawiły się informacje o rozwodzie Tigera Woodsa i Elin Nordegren, mówiono o tym, że była żona niewiernego golfisty w zamian za 100 milionów dolarów zobowiązała się do milczenia.

Nordegren udzieliła jednak wywiadu magazynowi People, w którym mówi o skandalu związanym z kilkunastoma kochankami golfisty. Jak sama zapewnia, będzie to "pierwsza i ostatnia" spowiedź na łamach prasy.

Twierdzi, że "nic nigdy nie podejrzewała" oraz że rozwód i cała afera "były prawdziwym piekłem".


Na rozwód zdecydowała się, bo "małżeństwo bez zaufania i miłości" nikomu nie służyło.

- Przeszłam przez stadium szoku i braku wiary, złości i rozpaczy nad utratą rodziny, której tak pragnęłam dla swoich dzieci - mówi. - Schudłam, zaczęły mi wypadać włosy. Straciłam ich sporo.


- Teraz jednak czuję się silniejsza, niż kiedykolwiek.

No tak, tylko co dalej?

- Moim najbliższym planem jest dostosowanie się wraz z dziećmi do nowej sytuacji. Nadal będę chodzić na zajęcia [Elin studiuje psychologię - przyp. red.], ale moim nadrzędnym celem jest próba ozdrowienia.

Wszystkich oczywiście najbardziej ciekawi to, jak zareagowała na kilkanaście (to wersja oficjalna) kochanek męża.

- Czułam się głupio w miarę, jak coraz więcej rzeczy wychodziło na jaw. Jak mogłam nic nie wiedzieć? Słowo "zdrada" nie jest wystarczająco silne. Czuję się tak, jakby rozpadł się mój cały świat. Kochałam go i czułam się przy nim bezpieczna.


Teraz Elin jest bogatą, zaledwie 30-letnią rozwódką rozwódką ze złamanym sercem. Przez jakiś czas nie ma zamiaru randkować, ale - jak zapewnia - "wciąż wierzy w miłość".


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!