Eliza Gwiazda MOCNO o nowym wakacyjnym trendzie: Chodzi o LAJKI!

przejdź do komentarzy

Ma rację?

eliza gwiazda eliza gwiazda/instagram.com/eliza.gwiazda_official/
Eliza Gwiazda to nie tylko dziennikarka i blogerka, ale także uczestniczka polsatowskiego Take Me Out, w którym chodziło głównie o... umówienie się na randkę. Gwiazda, jako specjalistka od związków, postanowiła wypowiedzieć się o nowym miłosnym trendzie, który napłynął do nas zza oceanu. Czym jest freckling?

Eliza Gwiazda o swoim udziale w Take Me Out. Umów się ze mną

Piegowata miłość to nic innego jak krótki, niezobowiązujący, wakacyjny romans. W Pytaniu na śniadanie Eliza przyznała, że letnie miłości działają lepiej niż jakiekolwiek witaminy:


- Latem zapominamy o rzeczywistości i angażujemy się w letnią, przyjemną, wakacyjną miłość.


Zauważyła jednak, że w piegowatej miłości chodzi głównie o lajki na Facebooku:


- Tylko ta miłość po prostu może do nas wrócić, czyli możemy ją zamrozić po końcu tego romansu i wrócić do swojego życia. Ale przez cały rok widzimy jakieś lajkowanie na Facebooku.

- dodała.

Piegowata miłość to nazwa, która wskazuje na krótkotrwałość uczucia. Piegi, tak jak wakacyjne romanse, znikają, gdy zbliżają się chłodne dni:


- Myślę, że trochę też tego potrzebujemy, bo czasami ten romans jest spowodowany tylko tym, że potrzebujemy takiego oderwania się od tej szarej rzeczywistości. Chodzi o to, żeby mieć krem, lekki strój i przede wszystkim wolną głowę, czyli nie myślimy, nie zastanawiamy się, tylko funkcjonujemy w takim wakacyjnym obrazku.

- przyznała dziennikarka.

Do niedawna wydawało się, że Kendall Jenner przeżywa swoją "piegowatą miłość" razem z Benem Simmonsem. Kto wie, może w ich związku właśnie o to chodzi.

Kendall Jenner żyje w OTWARTYM związku z Benem?!

Zgadzacie się z Gwiazdą? Potrzebujemy krótkich romansów, żeby poczuć, że żyjemy?

Uważacie, że celebryci decydują się na wakacyjne miłości właśnie po to, żeby poczuć wolność?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (11): sortuj