Elle Macpherson daje rady początkującym modelkom

przejdź do komentarzy

Stara gwardia supermodelek to już przeszłość.

elle macpherson elle macpherson/Tatler
Elle Macpherson w latach 90. była jedną z supermodelek - takich, które były wielkimi gwiazdami światowego formatu, jak dziś Gisele Bundchen. Mówiono o niej "The Body", z racji ciała, które uważano za najlepsze w branży.

Dziś Elle uważa, że sama uroda nie wystarczy, by zawojować świat.

W magazynie Tatler radzi początkującym modelkom:

- Radziłabym, by się wykształciły. Dziewczyny są znacznie bardziej interesujące, gdy są wyedukowane i piękne, bo jest dużo ładnych dziewczyn. Te, które się wybijają to te, które mają w sobie ciekawość, elastyczność i naturalny instynkt, a do tego chęć do nauki.


Elle wie, co mówi. Ona sama nie chciała być modelką - planowała karierę pani prawnik, zaczęła studia w tym kierunku. I udało jej się to w 1994 roku, kiedy to u szczytu sławy opuściła agencję modelek i założyła własną firmę, Elle Macpherson Inc. Dziś ma własną linię bielizny i kosmetyków, jest producentem australijskiego programu Next Top Model. Jest jedną z najbogatszych modelek i spełnia się w pomnażaniu swojej fortuny. Młodsze koleżanki mogą się tylko uczyć.
 


Poniżej Elle "The Body" Macpherson w najnowszym wydaniu magazynu Tatler:"Ciało" - patrząc na to zdjęcie nietrudno domyślić się, skąd ten przydomek:


Fot. Sports Illustrated

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!