Elżbieta II powiedziała DOŚĆ! Samantha Markle już nie będzie niepokoić Meghan?

przejdź do komentarzy

Brytyjska policja wypowiedziała się w sprawie.

meghan markle meghan markle/Forum/The Mega Agency
Od samego początku przyrodnia siostra Meghan Markle – Samantha Markle stara się zaszkodzić księżnej. Cały czas do mediów trafiają nowe, szokujące informacje, jakie upubliczniała Samantha na temat żony księcia Harry’ego. Rodzina królewska nie reagowała w żaden sposób... Do czasu.

Siostra Meghan Markle próbowała WTARGNĄĆ do pałacu

Samantha Markle uznana została przez pałac Buckingham za niezrównoważoną psychicznie. Elżbieta II zarządziła, że przyrodnia siostra księżnej nie ma prawa odwiedzać posiadłości należące do brytyjskiej monarchii oraz nie ma prawa zbliżać się do rodziny królewskiej podczas wystąpień publicznych.

Brytyjska policja w rozmowie z Times’em informuje:

Siostra Meghan Markle przyleciała do Londynu! O TYM będzie rozmawiać z księżną


Ludzie tacy jak Samantha reprezentują raczej ryzyko niż prawdziwe zagrożenie. Nie groziła do tej pory aktami kryminalnymi, ale powoduje zakłopotanie u rodziny królewskiej. Istnieje szansa, że Samantha może nadal próbować niepokoić rodzinę i być źródłem skandali, których nikt nie potrzebuje
- wyjawia funkcjonariusz policji.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 04-01-19, 22:39 cytuj
  Swieta prawda nikt nie odpowiada za bledy popelnione przez niektorych czlonkow rodziny . Niestety niewinni beda zawsze wciagani i poniewierani .
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 04-01-19, 20:53 cytuj
  Nikt nie moze za to w jakiej rodzinie sie urodzil i nie jest winny za jej zachowania , czy urodzil sie w biednej czy bogatej rodzinie .Wazne jest ze sie ze swojego zycia cos zrobi i zachowuje sie na czlowieka i cos osiagnie w swoim zyciu . I to zrobila Meghen - z zwyklych warunkow wypracowala sobie kariere i za nagrode dostala ksiecia . Ma te osiagniecia tylko sobie do podzekowania , a nikomu wiecej .
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 04-01-19, 20:37 cytuj
  Jaka rodzina ? Przyrodne rodzenstwo i ojciec ktory porzucil matke i Meghen jak miala 2 - latka . Jej rodzina to jest jedynie jej mama , a nie tzw . rodzina ktora sra w gniazdo rodzinne i nie zostawia Megen w spokoju - nawet w jej stanie gdy spodziewa sie dziecka . Oni sa gorsi niz cholera i pest ! To ich zachowanie swiadczy tylko negatywnie o ich charakterze . Rodzinne sprawy nie naleza publicznie oglaszac , bo powinny byc tylko rodzinna sprawa . Dlatego Meghen nic nie moze za to i nie ma zadnej winny za ta przyrodna rodzinke . I jeszcze sie dziwicie ze nie chce z nimi miec nic doczynienia .
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 03-01-19, 22:37 cytuj
  Cała rodzina aktoreczki jest niezrównoważona psychicznie łącznie z Nią i tu jest problem !!!!!?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 03-01-19, 20:12 cytuj
  maja ten sam nosek. słodkie :)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: wrrrrr 03-01-19, 17:33 cytuj
  Rodzina królewska miała większe skandale i co,chociażby jej synalek oficjalnie się ożenił mając wieloletnią kochankę i mamusia nie interweniowała,udawała,że nic się nie dzieje.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 03-01-19, 17:32 cytuj
  Niechce mi.się wierzyć że prawie całą rodziną megan jest nie dobra.dla.megan że się chcą wybić tylko matka porządna! rodzina megan zna ja najlepiej dzięki ojcowi studiowała i zaczęła grywac w serialach a teraz się wypiela!! Megan to niezła klamczucha i zrobi wszystko. Żeby być na szczycie!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 03-01-19, 16:48 cytuj
  Mogl.iście od r.azu dod.ać jej kome.ntarz na ten tem.at... No chy.ba, że chcec.ie zro.bić z tego os.obny artyk.uł, by wyże.brać wię.cej wyświ.etleń...
  Nie masz konta? Zarejestruj się!