Em Ford chce pokazać, że liczy się nie tylko ładna buzia

przejdź do komentarzy

YouTuberka ma trądzik. Gdy internauci zobaczyli ją bez makijażu, pod adresem dziewczyny posypały się negatywne komentarze.

em ford em ford/Instagram
Em Ford prowadzi na YouTube kanał instruktażowy na temat makijażu. Piękna dziewczyna pokazuje, jak retuszować niedoskonałości cery, jak sprawić, by twarz wyglądała promiennie i świeżo.

Na co dzień Em zmaga się z trądzikiem. Jakiś czas temu zrozumiała, że z tego powodu w internecie nie może liczyć na taryfę ulgową. Jej pokryta wypryskami twarz stała się obiektem drwin, szyderstw i hejtu.

Ford postanowiła się temu sprzeciwić. Ruszyła z akcją, która ma uświadomić ludziom, że liczy się nie gładka buzia i pełne usta. Najważniejsze jest to, co niewidzialne dla oczu. Na pewno to znacie.

Em wspiera od pewnego czasu Kylie Jenner. Celebrytka, która niechętnie pokazuje się bez tony tapety, być może sama ma problem z kompleksami. Em dziękuje Kylie za zrozumienie i promocję akcji.

Zobacz: Jak się pozbyć trądziku?

W takich chwilach myślimy sobie, że internet jest naprawdę świetnym narzędziem. Ile dziewczyn dostanie wsparcie dzięki filmom zamieszczanym na kanale Em?

Brawo!

#ProgressNotPerfection So here's a monthly #acne progress update for you ☺. My skin is slowly starting to get better, little by little. I highly recommend taking images of your skin - you don't have to look at them or post them online, just save them in a folder and check back on them every month to remind yourself where you started! My skin is usually better for 2 weeks out of every month #hormones 😫 but I feel like I'm getting there. I am NOT on Roaccutane (I cannot take it) and there is NO miracle overnight cure. For me it's been trial and error with products, and when my skin is in a good position I will be sharing what I'm using and only then. One of the most upsetting things about acne is unsolicited skin care advice, or the fact that everyone wants to tell you what you're doing wrong - if you've ever had acne you know what I mean. I don't want to be that person to others, so I'm taking my time and working out what is best for ME first, before opening up to others. I am not in this to sell products, or to be a puppet to skincare brands. I'm doing what is best for me and most importantly my skin. Thank you for being patient and understanding. I love you guys xx 😘💕

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Em Ford (@mypaleskinblog)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!