Emma Watson utraciła dzieciństwo

przejdź do komentarzy

Wszystko przez Hermionę.

emma watson emma watson/ © PR Photos
Emma Watson, który wcielała się w rolę Hermiony Granger, w wywiadzie dla magazynu Vogue Italy przyznała, że dorastanie i granie jednocześnie w Harrym Potterze było dość ciężkie.

Emma swoją przygodę z Harrym zaczęła mając 11 lat. Teraz zdaje sobie sprawę, że utraciła część swojego dzieciństwa, bycie popularną w tak młodym wieku wymaga wielu poświęceń, na które dzieci nieraz nie są gotowe: Trudno się dorasta w "środku filmu". Musiałam ciągle przyzwyczajać się do zmian. Ludziom często wydaje się, że mnie znają, bo widzieli na ekranie moją przemianę z dziecka w kobietę, ale to było tylko na ekranie.

Aktorka przyznała, że wiele nauczyła się w czasie swojej przygody z filmem, ale czasem żałuje, że nie miała normalnego dzieciństwa. Nauczyłam się wielu nowych rzeczy, spotkała mnóstwo ludzi z różnych krajów i zdobyłam ogromne doświadczenie. Czasami marzę o tym, żeby pewnego dnia moje życie było proste, takie jakie prowadzi miliony ludzi, ale innym razem czuje, że jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. A poza tym, czyje życie jest normalne? - pyta aktorka.

Z pewnością nie jednej z najbardziej rozpoznawanych nastolatek na świecie.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!