Eurowizja 2016: Jak reaguje ZACHODNIA PUBLICZNOŚĆ na Michała Szpaka?

przejdź do komentarzy

Wokalista zdradził kilka szczegółów o koncertach za granicą.

michał szpak michał szpak/KAPiF, Materiały prasowe
Michał Szpak (25 l.) wziął udział w programie Świat się kręci, w którym opowiedział o swoich najbliższych planach oraz reakcjach zagranicznej publiczności na jego występy. Opowiedział przy tym o jednym z ostatnich koncertów w Amsterdamie, gdzie 9 kwietnia wystąpił przed tamtejszą publicznością.

Zobacz więcej: Eurowizja 2016: Michał Szpak triumfuje w Internecie?

Eurowizja 2016: Michał Szpak jest coraz POPULARNIEJSZY za granicą!

Okazało się, że tamtejsza widownia doskonale zna jego piosenkę Color Of Your Life i... śpiewała wraz z nim. Arturowi Orzechowi, który prowadził program, powiedział, że:

Nie ukrywam, że było to dla mnie ogromne zaskoczenie. Jadąc do Holandii nie wiedziałem z jaką publicznością będę miał do czynienia, jak publiczność odbierze mój utwór. Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu. Publiczność przyjęła mnie bardzo ciepło, nie zabrakło gromkich braw i wspólnego śpiewania refrenu.


Eurowizja 2016: Michał Szpak jest coraz POPULARNIEJSZY za granicą!

Ponadto opowiedział o swoich konkurentach na Eurowizji 2016. Jego zdaniem największym "zagrożeniem" będzie występ:

Konkurencja jest naprawdę duża. Według mnie jest kilka naprawdę dobrych propozycji jeśli chodzi o produkcję, gorzej jest z wykonem na żywo i umiejętnościami wokalnymi.

Myślę, że poważną konkurencją może być Hiszpanka i Włoszka, które bardzo dobrze śpiewają. Jest też kilka świetnych numerów, które są fajnie wykonane na scenie np. Rosja, która przedstawiła wielkie show.


Przypomnijmy: zachodnia prasa bardzo pozytywnie odebrała występy naszego reprezentanta. Po jego koncercie w Tel Awiwie, portal goodeveningeurope.net zachwycał się jego umiejętnościami.

Zobacz więcej: Eurowizja 2016: NIE zgadniecie, co o Michale Szpaku piszą ZAGRANICZNE MEDIA!

Eurowizja 2016: Michał Szpak jest coraz POPULARNIEJSZY za granicą!

Jak stwierdził, na jego występach nie pojawiają się jedynie Polacy, ale fani z całej Europy, którzy kibicują mu w drodze do sukcesu:

Dzięki takim wystąpieniom jestem coraz bardziej rozpoznawany. Chodząc po ulicach Amsterdamu byłem zaczepiany przez ludzi. Bardzo ciekawą sytuację miałem również w Londynie. 5 godzin przed rozpoczęciem całej imprezy, podszedłem do grupy ludzi z polskimi flagami, chciałem się przywitać. Ku mojemu zaskoczeniu nie byli to Polacy, a fani z całej Europy, którzy przyjechali specjalnie na mój występ.


Zobacz więcej: MICHAŁ SZPAK BĘDZIE NAS REPREZENTOWAŁ NA EUROWIZJI!

Artur Orzech zakończył wywiad, mówiąc, że:

12 maja 2016 Michał Szpak powalczy o finał 61. Konkursu Piosenki Eurowizji. Artysta wystąpi jako drugi. Choć według niektórych jest to niezbyt dobra pozycja startowa, my o awans reprezentanta polski do finału jesteśmy spokojni i trzymamy mocno kciuki!


Cały wywiad możecie zobaczyć TUTAJ od 32:30 .

Nie pozostaje nam nic innego, jak również dołączyć do życzeń i trzymać kciuki za Michała!

Czy również mu kibicujecie?


Eurowizja 2016: Michał Szpak jest coraz POPULARNIEJSZY za granicą!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!