Eva Longoria i Victoria Beckham razem na salonach (FOTO)

przejdź do komentarzy

Zabrały swojego najlepszego przyjaciela.

victoria beckham victoria beckham/Instagram
Ta trójka to prawdziwy dream team. Eva Longoria, Victoria Beckham i Ken Paves przyjaźnią się od lat. Victoria projektuje wspaniałe kreacje, Eva prezentuje je na salonach, a Ken dba o fryzury obu pań. Znajomi spotykają się nie tylko w celach biznesowych, ale wpadają też do siebie na kawkę i plotki. Ostatnio Viki zaprosiła ich do swojego nowego butiku, a dwa dni później wszyscy bawili się na Global Gift Gala.

Relację ze spotkań znajdziemy na Instagramie aktorki. W butiku wszyscy postawili na spodnie i czarne góry. Nie obyło się bez pozowania. Na gali zapachniało elegancją - panie postawiły na czarne suknie.

Widać, że ta ekipa doskonale czuje się w swoim towarzystwie. Miło popatrzeć.

 


So great to be in London with my girl! @victoriabeckham at her new store! #VBDoverSt @kenpaves

Une photo publiée par Eva Longoria (@evalongoria) leArtistic photo attempt @victoriabeckham store with @kenpaves #VBDoverSt

A photo posted by Eva Longoria (@evalongoria) onMe and the beautiful @victoriabeckham in the red carpet @GlobalGiftGala in London!

A photo posted by Eva Longoria (@evalongoria) onGreat time honoring our girl @victoriabeckham at the @GlobalGiftGala in London @kenpaves

A photo posted by Eva Longoria (@evalongoria) on

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!