Eva Mendes po ciąży jest już chuda jak patyk (FOTO)

przejdź do komentarzy

Sukces zawdzięcza...

eva mendes eva mendes/Fame/Flynet,Twitter
W 2014 roku aż roiło się od głośnych ślubów i porodów. W pierwszej z kategorii prym wiedli Kim Kardashian i Kanye West, którzy zdecydowali się na ceremonię z ogromnym rozmachem. Patrząc na zamiłowanie celebrytki do rozgłosu i bogactwa, trudno się dziwić. Skupmy się na baby boomie. Ta dama swój błogosławiony stan ukrywała przez bardzo długo. Ba, media i paparazzi w zasadzie do samego końca nie wiedzieli, że Eva Mendes (40 l.) i Ryan Gosling (34 l.) spodziewają się dzidziusia. Wreszcie we wrześniu kolorowa prasa zatrąbiła, że Eva już urodziła, a na świat przyszła dziewczynka, którą nazwano Esmeralda Amanda Gosling.

Media od tego czasu nie spuszczają oka z gwiazdorskiej pary. Już pojawiały się nagłówki o kryzysie i naciskaniu na suknię ślubną. W każdym razie Eva ma za sobą baby blues i wciąż karmi piersią, co pomogło jej schudnąć:

- Karmienie piersią naprawdę pomaga skurczyć się twojej macicy i wrócić do normalnego rozmiaru. Wiem, że dziwnie to brzmi, ale tak naprawdę jest. - padło w rozmowie z Ellen DeGeneres.


Na Twitterze pojawiła się właśnie świeża fotka gwiazdy. Mendes ma na sobie niebieską sukienkę i wygląda doskonale.

Cały czas czekamy na zdjęcia dzidziusia!

 


Eva Mendes po ciąży jest już chuda jak patyk (FOTO)

Eva Mendes po ciąży jest już chuda jak patyk (FOTO)

Eva Mendes po ciąży jest już chuda jak patyk (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!