Eva Minge chce pomóc Korze

przejdź do komentarzy

Odpowiedziała na jej prośby o pomoc.

eva minge eva minge/KAPiF
Eva Minge (47 l.) napisała na swoim fanpage, że wspiera Korę w jej prośbach o przekazaniu środków finansowych na jej leczenie. Projektantka pokonała raka, dzięki zaoszczędzonym pieniądzom, a obecnie finansuje leczenie osobom chorym na nowotwór.

Kora Jackowska spotkała się z dużą krytyką, kiedy prosiła o pomoc swoich fanów. Wokalistka w apelu uwzględniła również innych chorych na raka, co jednak nie zostało zauważone przez większość Internautów.

Zobacz więcej: Kora prosi o pomoc

Projektantka napisała, że rozumie doskonale co przeżywa piosenkarka, ponieważ zdaje sobie sprawę, że leki na raka są bardzo drogie. Miesięczny koszt leczenia nowotworu jajnika wynosi ponad 20 tysięcy złotych, co dla wielu kobiet jest barierą nie do pokonania.

Z tego względu powstała fundacja Alivia, która wspiera chorych na nowotwory poprzez stworzenie wirtualnych "portfeli", na które mogą być wpłacane pieniądze.

Eva Minge zachęca przy tym swoich do wpłacania pieniędzy na konto fundacji Black Butterflies, która również wspiera osoby chore na nowotwory.

Czy uważacie, że jej wsparcie pomoże wokalistce Maanam?


Opowiem Wam jak to jest......Nikt się nie spodziewa,ze jego wybierze los i zaatakuje. Mało kto odkłada na czarną godzin...

Posted by EVA MINGE on 5 marca 2016


Eva Minge chce pomóc Korze

Eva Minge chce pomóc Korze

Eva Minge chce pomóc Korze

Eva Minge chce pomóc Korze

Eva Minge chce pomóc Korze

Eva Minge chce pomóc Korze

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!