Eveline Cosmetics Super Sukces Roku 2017

przejdź do komentarzy

Specjalne wyróżnienie dla marki.

eveline eveline/Mat. prasowe
11 kwietnia b.r. podczas rozdawania statuetek dla najwybitniejszych postaci i najlepszych biznesów - "Osobowości i Sukcesy Roku 2017", jury szczególnie wyróżniło Eveline Cosmetics, największego producenta kosmetyków w Polsce. Statuetka w kategorii Super Sukces Roku 2017 to potwierdzenie silnej pozycji marki na polskim i światowym rynku.

Na Gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2017" spotkały się gwiazdy, osobowości świata kultury, mody i sportu. Laureaci odbierali statuetki w 5 kategoriach. Laureatami statuetek "Osobowość Roku 2017" zostali: Maciej Orłoś, Krzysztof Ibisz, Iwona Pavlović, Aleksandra Szwed, Marcelina Zawadzka, Karolina Gruszka, Tomasz Ossoliński, Artur Barciś, Tomasz Majewski, prof. Wojciech Maksymowicz, Mariola Bojarska-Ferenc, prof. Grażyna Rydzewska, Nina Terentiew, Jacek Kawalec, Jakub Przygoński, Andrzej Rosiewicz, Andrzej Arendarski, Piotr Lisek, Tomasz Majewski, Agnieszka Zydroń. Zwycięzców wybrali przedstawiciele redakcji magazynu Osobowości i Sukcesy oraz osoby nagrodzone w ubiegłych edycjach. Obecni byli także właściciele i prezesi wiodących firm w Polsce, uhonorowanych za największe osiągnięcia biznesowe roku.

- Eveline Cosmetics to jest liderem na polskim rynku kosmetyków, a także silnym graczem na wszystkich kontynentach - mówiła podczas gali Marketing Manager EVELINE COSMETICS Alicja Leśniak. - Firma znana jest klientkom z wyszczuplającej linii Slim Extreme, lidera w swojej kategorii, bestsellerowych odżywek do paznokci, a także kosmetyków do makijażu oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Poza Polską produkty marki są chętnie kupowane w ponad 80 krajach świata. Znajomość potrzeb konsumentów, innowacyjność produktów oraz wyważona relacja ceny do jakości decyduje o silnej pozycji marki na rynku. Jej potwierdzeniem są międzynarodowe nagrody przyznawane przez konsumentów, profesjonalistów, a także środowiska biznesowe.


Marka od wielu lat jest silnie obecna w Rosji, na Węgrzech i Słowacji, w Czechach, Hong-Kongu, Kuwejcie, a także w USA, Kanadzie, czy w Australii. Kosmetyki Eveline Cosmetics można kupić również w Chinach. Dynamiczny wzrost notuje eksport do Iranu, Iraku, Arabii Saudyjskiej, Wietnamu czy Kambodży. Specjalnie przystosowane do lokalnych rynków produkty Eveline Cosmetics są dostępne również na Tajwanie, w Birmie, Indiach, Malezji, Singapurze i Korei. Nieustanne sukcesy firma odnosi także na niezwykle wymagającym rynku skandynawskim, w Finlandii. Sukces firmy to efekt pracy doskonale wykwalifikowanych specjalistów oraz wielkiej pasji i zaangażowania ponad 500 osób.

Gala zorganizowana w tym roku w Hotelu Courtyard by Marriott WarsawAirport w Warszawie miała charakter nie tylko biznesowy, ale i towarzyski. Jak co roku gala odbywała się w przyjacielskiej atmosferze. Wręczeniu statuetek "Osobowości i Sukcesy Roku 2017" towarzyszyły liczne atrakcje oraz występy artystyczne. Na scenie pojawili między innymi: Aleksandra Szwed, Jacek Kawalec, wystąpił zespół The Clarisse Sisters z Mauritiusa i Krzysztof "Kasa" Kasowski.


Eveline Cosmetics Super Sukces Roku 2017

Alicja Leśniak marketing manager Eveline, Kalina Kozerska dyrektor marketingu Eveline, Tomasz Majewski, Bianka Heyman Koncept PREveline Cosmetics Super Sukces Roku 2017

Alicja Leśniak marketing manager Eveline, Maciej Orłoś, Bianka Heyman Koncept PR, Karina Kozerska dyrektor marketinguEveline Cosmetics Super Sukces Roku 2017

Alicja Leśniak marketing manager Eveline, Mariola Bojarska-FerencEveline Cosmetics Super Sukces Roku 2017

Alicja Leśniak, Aleksandra Szwed, Bianka HeymanEveline Cosmetics Super Sukces Roku 2017

Alicja Leśniak, Ryszard RembiszewskiEveline Cosmetics Super Sukces Roku 2017

Alicja LeśniakEveline Cosmetics Super Sukces Roku 2017

Artur Barciś, Alicja LeśniakEveline Cosmetics Super Sukces Roku 2017

Dorota Goldpoint, ALicja Leśniak, Karina KozerskaEveline Cosmetics Super Sukces Roku 2017Eveline Cosmetics Super Sukces Roku 2017

Mariola Bojarska-Ferenc, Bianka HeymanEveline Cosmetics Super Sukces Roku 2017

Paula Tumala, Alicja LeśniakEveline Cosmetics Super Sukces Roku 2017

Paula TumalaPolecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!