Ewa Chodakowska: Dobrze zarabiam. Lubię siebię

przejdź do komentarzy

Trenerka znów wtyka kij w mrowisko.

ewa chodakowska ewa chodakowska/© KAPiF
Ewa Chodakowska (33 l.) ostatnie dni spędziła na Bali. Wypoczywała i trenowała z ukochanym Puzzlem. Z dala od Polski zebrało ją na rozmyślania - między innymi o hejcie, jaki szerzy się pod jej postami na portalach społecznościowych.

Chodakowska napisała post, który przedstawia jej punkt widzenia na tę sprawę:

Kim sa osoby, ktore bez ponoszenia najmniejszych konsekwencji decydują sie na zostawienie w sieci komentarzy przepełnionych nienawiścią ?
Tak ! Nienawiscią !!
Pod moim zdjęciem czytam "ale jestes paskudna" (tysiące razy - tekst zmodyfikowany na tysiące sposobów) .. ile to dla mnie znaczy ? Niewiele .. z automatu staje przede mna obraz tej osoby i wiem, ze nawet w najmniejszym procencie nie chciałabym sie z nia na nic i nigdy w zyciu zamienić ..
Dlaczego ?


Bo hejt to przede wszystkim niedojrzały umysł - nastolatkom hejt przychodzi znacznie łatwiej i bardziej impulsywnie ... to kulejący związek .. niepowodzenia w pracy, brak samoakceptacji ... nieumiejętność radzenia sobie z negatywnymi emocjami .. kumulacja agresji .. odreagowanie życiowych problemów .. to poszukiwanie satysfakcji inną drogą niz samodoskonalenie ..
Osoba ktora zostawia negatywny komentarz tutaj, najczesciej bedzie przeze mnie wyłapana i skomentowana - dlaczego ? Tylko i wyłącznie w celu zaznaczenia, ze to co robi jest niewłaściwe .. jesli przynosi uczucie satysfakcji, najprawdopodobniej świadczy o głębszym poblemie z ktorym boryka sie sama autorka/autor komentarza ..
Pora nad tym popracować !!
- diagnozuje problem Chodakowska (pisownia oryginalna).


I wzywa swoje fanki, by nie podsycały negatywnych emocji:

Oko za oko nie przynosi tutaj rezultatu, zatem stając w mojej obronie upewnij sie ze odbijasz piłeczkę umiejętnie - komunikacja w necie jest odrealniona .. Nie reaguj atakiem na atak!! Nie kazda osoba zostawiająca negatywny komentarz jest otyła czy leniwa ..moze po prostu dostała w kość od szefa? Moze straciła prace? Moze sypie jej sie związek .. moze ma taką potrzebe, bo nigdzie nie przynależy , a hejtujac utożsamia sie z jakąś grupa ?
Smutne .. ale atakując taką osobe, sama nie jestes od niej lepsza ..ma sie wrażenie, ze czekasz tylko na pretekst .. Lepiej napisz jej cos miłego.


Chodakowska wzywa też dziewczyny, by brały z niej przykład:

Zdaje sobie sprawę z tego, ze niektórych moge troche uwierać .. Jestem zdrowa ! Jestem kochana przez mężczyznę obok ktorego zasypiam i przy ktorym sie budzę ..mam kochającą Rodzine, prace ktora jest moja pasja .. podróżuje .. Dobrze zarabiam .. Lubie siebie ..


Urodziłam sie w Sanoku - miasteczku, ktore nie dawało mi dalekosiężnych perspektyw ..
Szukając tego kim jestem i co chce w życiu robic - kiedy inni trzymali sie kurczowo raz podjętej drogi, zasypiając ze stoickim spokojem - ja regularnie wywracalam sobie zycie do gory nogami ... ryzykując wszystko co miałam ! Były chwile grozy, siniaków całe mnóstwo, ale jestem wdzięczna za kazdy z nich ..inaczej nie byłoby mnie tutaj !

Nowy tydzien .. Nowa energia 󾭞󾭞Na Bali miałam mnóstwo czasu, zeby zagłębić sie w komentarze i poeksplorowac swoje...

Posted by Ewa Chodakowska on 9 listopada 2015


Ewa Chodakowska: Dobrze zarabiam. Lubię siebię

Ewa Chodakowska: Dobrze zarabiam. Lubię siebię

Ewa Chodakowska: Dobrze zarabiam. Lubię siebię

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!