Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami swoją... przeszłością!

przejdź do komentarzy

"Nie szukałam poczucia bezpieczeństwa... Szukałam emocji... Szukałam doświadczeń... RÓŻNYCH!"

ewa chodakowska ewa chodakowska/KAPiF
Ewa Chodakowska (34 l.) udostępniła na swoim Fanpage emocjonalny wpis motywacyjny, który związany jest z jej przeszłością. Sportsmenka napisała w nim, że kiedyś nie chciała nawet myśleć o stabilizacji. Przyznała przy tym, że "dostawała białej gorączki", kiedy tylko jej najbliżsi mówili jej o ustatkowaniu się.

Zobacz więcej: Ewa Chodakowska żegna się z fanami!

Chodakowska napisała:

Kiedy słyszałam słowo "stabilizacja" dostawałam wysypki i uciekałam na inna planetę .. Paradoksalnie strefa komfortu zawsze budziła we [mnie - przyp. red] niepokój, pewnie dlatego regularnie wywracałam sobie życie do góry nogami ..

Dużo bardziej interesowało mnie to co znajduje się poza strefa komfortu .. NIEZNANE zawsze wzbudzało u mnie hiper zainteresowanie i ekscytacje .. Nie szukałam poczucia bezpieczeństwa .. Szukałam emocji .. Szukałam doświadczeń .. Rożnych !
(pisownia oryginalna — przyp. red)


Celebrytka przyznała również, że w życiu popełniła wiele błędów:

Moja droga najczęściej prowadziła pod górkę.. mocno dała się we znaki .. masa rozczarowań, potknięć i łobuzerskich upadków prosto na nos.. Nigdy jednak nikogo nie obwiniałam za swoje niepowodzenia ! Nie było pretensji ani do innych, ani do całego świata ANI DO SIEBIE !!


Zobacz więcej: Hejterzy zniszczyli niedzielny spokój Ewy Chodakowskiej

Przyznała przy tym, że jej doświadczenie jakie zdobyła przez swoje złe decyzje, ugruntowały ją w tym miejscu, w którym właśnie jest. To dzięki temu kim była wcześniej, mogła zdecydować się na poważny związek.

Dzisiaj jestem tu gdzie chciałam być .. Spełniam swoje marzenia ! Zamiast mowić "chciałabym" wstaje i to robie .. Projektuje swoje jutro razem z osoba u boku która jest moim partnerem, a nie przeciwnikiem ! Z osoba która daje mi przestrzeń .. Razem smakujemy życia i wciąz wszystkich emocji z nimi związanych ..

Razem budujemy symbiotycznie - na obopólnych korzyściach .. Dajemy z siebie wszystko, ale tez nie boimy sie brać .. Szanujemy sie nawzajem i znamy swoje potrzeby .. Jesteśmy dojrzali .. tylko dlatego, ze kazde z nas zanim zdecydowało sie wejść w poważny związek, wiedziało kim jest i czego chce ..


Zobacz więcej: EWA CHODAKOWSKA POKAZŁA SWOJĄ SIOSTRĘ (FOTO)

Chodakowska napisała również, że nigdy nie wolno poddawać się porażkom. Trzeba zawsze wychodzić naprzeciw problemom, ponieważ tylko tak pokonamy trudy dnia codziennego.

Nie pisze Ci tego po to, żebyś dzisiaj rzuciła wszystko i wypłynęła na szerokie wody ..
...ale moze po to, żebyś zastanowiła sie na moment w jaki sposób reagujesz na porażki ? Zycie nie jest czarne lub białe .. W strefie komfortu niewiele sie dzieje, zatem niewiele o sobie możesz sie dowiedzieć ..
Nie boj sie kolorowych emocji .. bez względu na to, jaką mają barwę ..
Dzieki nim poznajesz siebie !!


Puentą wpisu było zdanie, z którym trudno się nie zgodzić:

Nikt za Ciebie życia nie przeżyje, dlatego nie wolno nikomu poza Tobą o nim decydować !


Czy zgodzicie się z Ewą z tą kwestią?

Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami swoją... przeszłością!

Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami swoją... przeszłością!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!