Ewa Chodakowska pokazała PIERWSZY strój kąpielowy ze swojej kolekcji

przejdź do komentarzy

Kupicie?

ewa chodakowska ewa chodakowska/Instagram:chodakowskaewa
Ewa Chodakowska (36 l.) idzie jak burza. Niebawem startuje z nowym projektem Mission Swim - swoją własną linią strojów kąpielowych.

U Chodakowskiej ostro: WYWYŻSZASZ się! Masz dużo kasy!

Zdążyła się już wywołać w związku z nim afera - fanki poczuły się oszukane, ponieważ trenerka najpierw założyła prywatny profil na Instagramie ChodaStyle ze swoimi stylizacjami, który potem nagle zamienił się w firmowy, na którym Ewa będzie reklamowała stroje kąpielowe.

Niektóre z nich jednak nadal są ciekawe i nie mogą doczekać się jej kolekcji. Ewa zaprezentowała pierwsze bikini, w którym już wcześniej pozowała na prywatnym Instagramie.

Chodakowska tłumaczy się z AFERY z profilem: Mogę z nim zrobić, co CHCĘ!

Podoba wam się? Kupicie strój od Ewki?

Jeszcze dobrze nie powiedziałam o co chodzi, a wokół tematu już pełno kontrowersji.. może dlatego, ze prowadzę nudne życie, rzadko epatuje prywatą i skandali na próżno szukać.. JAK TO SIĘ ZACZĘŁO 😅 @missionswim .. 3 lata temu dostałam propozycje zostania ambasadorką marki calzedonia.. bardzo miło, dziękuje, ale odmówiłam.. (proszę nie doszukiwać się drugiego dna.. to mi dało do myślenia) .. Brand potężny, ale ja wole tworzyć swoje produkty niż zostawać ich twarzą.. Na przestrzeni dwóch kolejnych lat pojawiły się kolejne propozycje z których nie skorzystałam.. ale kiedy drzwi do AGENT PROVOCATEUR stanęły otworem, pomyślałam, ze skoro wszyscy mnie chcą, to ja muszę zrobić coś sama.. We współpracy z osobą, która ma cały KNOW HOW i kontakty międzynarodowe stworzyłam swoj BRAND.. Jestem współwłaścicielem, nie twarzą.. i zamierzam być konkurencją dla marek, które dotychczas składały mi propozycje współpracy.. Projektują dla nas 4 projektantki .. z LA, Anglii, Włoch i Francji.. obecnie będziemy wyłącznie na rynku polskim, od grudnia idziemy global ❤️ Nazwa pochodzi od #misjachoda .. agencja w Londynie wpadła na pomysł, żeby kontynuować coś co jest moje.. stad MISSIONswim 🤩 Odnośnie przekształcenia profilu z chodastyle na @missionswim.. SOCIAL MEDIA to przede wszystkim WOLNOŚĆ WYBORU! Dzis tu jesteś, jutro Cię nie ma.. bez zobowiązań.. Przez długi czas prowadziłam profil chodastyle, ale jak się okazuje oprócz zdjęc PAPARAZZI nie miałam tam czego wrzucać.. nie potrafię robić sobie zdjęc stylowek 😅nudzi mnie to.. jest czasochłonne i nie odnajduje się w tym.. Podjęłam decyzje ze odpuszczam ten profil .. od paru tygodni nic już nie wrzucałam .. aż do paru dni wstecz, gdzie podjęłam decyzje reanimowania profilu.. będzie FASHION .. plażowo .. Nie przypuszczałam ze podniesie się taka wrzawa.. Nie mam obowiązku kontynuować profilu chodastyle i mogę z nim zrobić co tylko uważam za stosowne.. mogę oczywiście stworzyć nowy profil, ale wtedy przeczytam: „o matko!!! Znowu profil chody! Ileż można” .. no to skorzystałam z tego który już jest :) jedni się ucieszyli.. dwa tysiące osób uznało to za drame i kliknęło unofflow :) śmiało :) nie trzymam przecież na siłe ..

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (13): sortuj