Ewa Chodakowska pokazała siostrę (Instagram)

przejdź do komentarzy

Jeszcze ładniejsza od trenerki?

ewa chodakowska ewa chodakowska/© KAPiF
Wiele gwiazd wcześniej czy później pokazuje się w mediach z rodzeństwem. Ukochany brat czy bliska sercu siostra stają się w ten sposób częścią show-biznesowej historii. Najczęściej pojawiają się na moment, nawet jeśli znane rodzeństwa pomaga w wylansowaniu się, sporadycznie udaje się robienie kariery tylko za pomocą nazwiska znanej siostry czy popularnego brata.

Tak było w przypadku siostry Joanny Krupy (36 l.), która zniknęła z salonów równie szybko, jak się pojawiła. Miejsca w show-biznesie nie zagrzała też siostra Natalii Siwiec (32 l.), której nie odpowiadał warszawski klimat. Skończyło się na kilku wspólnych imprezach i paru wywiadach.

Swego brata przedstawiła wszystkim Anna Lewandowska (28 l.). Teraz z siostrą do pamiątkowej fotki na Instagramie pozuje Ewa Chodakowska (33 l.).

Niebieskie oczy mojej Siostrzyczki Kocham Cie Aniołku !!! @slawinska.ania i nie wypuszcze Cie stąd Family time with my Angel Sis #angel #woman #good #positive #smile PS. Tak to rodzona siostra - podkreśla trenerka.

Czytaj też: Chodakowska wrzuciła na FB nieprzyzwoite zdjęcie?

Obie piękne! A która bliższa Waszym wyobrażeniom ideału?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!