Ewa Chodakowska tłumaczy się z USTAWEK z paparazzi (Instagram)

przejdź do komentarzy

"Niech chłopcy sobie zarobią."

ewa chodakowska ewa chodakowska/Instagram:chodakowskaewa
Niedawno pisaliśmy o rankingu Pudelka, w którym paparazzi ocenili, które gwiazdy są najmilsze, a które zadzierają nosa. Według nich zawsze sympatyczni uśmiechnięci są Ewa Chodakowska i jej mąż.

Paparazzi nie lubią Lewandowskiej, lubią za to Chodakowską i jej męża

Po publikacji pojawiły się komentarze, że Ewa sama umawia się na ustawki z paparazzi, stąd taka opinia. Trenerka postanowiła wypowiedzieć się na ten temat na swoim Instagramie, jak zwykle napisała wyczerpujący post.

MANIFEST ❤️ Ważne jaka jesteś, kiedy "nikt nie patrzy" - dla osób które obsługują Cię w sklepie.. serwują posiłek.. sprzątają Twój pokój w hotelu - zadzierasz nosa?
Czy mówisz grzecznie dzień dobry... Kiedyś ja tak sprzątałam pokoje..
Serwowałam posiłki.. Teraz robię coś innego, ale nie wyobrażam sobie traktować innych z góry.. NIE JESTEM LEPSZA!!


Dalej opowiada, że szanuje pracę paparazzi.

Dostałam wczoraj link do artykułu w którym na temat celebrytów wypowiadają się paparazzi.. Ci Panowie, którzy tylko czekają, aż SELEBRYTA podłubie w nosie, kichnie robiąc przy tym głupią minę.. zacznie się awanturować z ukochanym na ulicy.. aż.. coś się wydarzy, na czym będą mogli zarobić.. taką mają chłopcy prace.. i już!


Chodakowska dziwi się, że w ogóle chcą im robić zdjęcia.

Od pięciu lat są częścią naszego życia.. sama nie wiem jak to możliwe, ze wciąż robią nam fotki 😅 Przecież nie jesteśmy z mężem jakimś kąskiem.. jemy w tej samej restauracji przyjaciół.. zawsze pogodni.. zawsze za rękę.. .. nuda, że aż boli.. Ostatnio rzuciłam "panowie, to się jeszcze sprzedaje?" Sprzedaje, sprzedaje - usłyszałam ... No.. to niech chłopcy sobie zarobią.. W końcu to taki "łańcuch pokarmowy" .. Uśmiecham się, macham, Leftek zawsze coś zagada.. I CO? No i czytam opinie paparazzi - "Chodakowska i Kavoukis mili są" ... ba!


Uśmiechnięta Ewa Chodakowska pokazała zaokrąglony brzuszek

Dalej tłumaczy, że nigdy nie umawiała się na żadne ustawki.

A w komentarzach co?
ZE SIĘ USTAWIAMY! Dlatego mili jesteśmy 🤔
Ze to wszystko na pokaz 😬 serio?
Nie piszę tego, żeby się tłumaczyć.. (...)

Babki..
Ze niby dzwonię i mówię "uwaga! Wychodzę z restauracji" ?? WHO CARES?
Nie robię wokół siebie szumu..
Nie ma mnie na czerwonych dywanach, ściankach, promocjach szminek i podpasek.. Robię swoje i SORRY JESTEM MIŁA 😍


Trafiają do Was słowa Ewy?

MANIFEST ❤️ Ważne jaka jesteś, kiedy "nikt nie patrzy" - dla osób które obsługują Cię w sklepie.. serwują posiłek.. sprzątają Twój pokój w hotelu - zadzierasz nosa? Czy mówisz grzecznie dzień dobry... Kiedyś ja tak sprzątałam pokoje.. Serwowałam posiłki.. Teraz robię coś innego, ale nie wyobrażam sobie traktować innych z góry.. NIE JESTEM LEPSZA!! Może mam więcej odwagi.. uporu.. pewności siebie.. ale nie jestem lepszym człowiekiem.. Dostałam wczoraj link do artykułu w którym na temat celebrytów wypowiadają się paparazzi.. Ci Panowie, którzy tylko czekają, aż SELEBRYTA podłubie w nosie, kichnie robiąc przy tym głupią minę.. zacznie się awanturować z ukochanym na ulicy.. aż.. coś się wydarzy, na czym będą mogli zarobić.. taką mają chłopcy prace.. i już! Od pięciu lat są częścią naszego życia.. sama nie wiem jak to możliwe, ze wciąż robią nam fotki 😅 Przecież nie jesteśmy z mężem jakimś kąskiem.. jemy w tej samej restauracji przyjaciół.. zawsze pogodni.. zawsze za rękę.. .. nuda ze aż boli.. Ostatnio rzuciłam "panowie, to się jeszcze sprzedaje?" Sprzedaje, sprzedaje - usłyszałam ... No.. to niech chłopcy sobie zarobią.. W końcu to taki "łańcuch pokarmowy" .. Uśmiecham się, macham, Leftek zawsze coś zagada.. I CO? No i czytam opinie paparazzi - "chodakowska i kavoukis mili są" ... ba! Nawet chyba, ze najmilsi 😂 No SOM 😜 Tak po ludzku.. A w komentarzach co? ZE SIĘ USTAWAIMY! Dlatego mili jesteśmy 🤔 Ze to wszyskto na pokaz 😬 serio? Nie pisze tego, żeby się tłumaczyć.. Nie pisze tego w ogóle, żeby chełpić się dobrą opinia wśród paparazzi... Ale jasna cholera.. Jak niemiła to BICZZZZZZZ.... A jak miła to ustawiona? 😅 Babki.. Ze niby dzwonię i mówię "uwaga! Wychodzę z restauracji" ?? WHO CARES? Nie robię wokół siebie szumu.. Nie ma mnie na czerwonych dywanach, ściankach, promocjach szminek i podpasek.. Robię swoje i SORRY JESTEM MIŁA 😍 Gorsze dni sie zdarzają, nie mniej jednak nasz gorszy nastrój, nigdy nie jest przekładany na osoby trzecie.. nie szukam winnych, kiedy coś mnie w tyłku uwiera.. Mniej miłym i podejrzliwym proponuje zejść na ziemie i wyjąć kilka much z nosa.. fajnie jest czuć grunt pod nogami 💪

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)"Co robisz na Sylwestra?" 😬😬😬 Od października jedno z najczęściej zadawanych pytań 🤔🤔normalnie presja? 😅😅 ze trzeba COŚ ROBIĆ.. gdzieś wylecieć.. a przynajmniej ubrać 15 cm szpilki i obcisłą kieckę i bawić się do białego rana.. Yyy... NIE ROBIMY NIC SZCZEGÓLNEGO .. kolacja o 20:00 z przyjaciółmi w Warszawie.. a o 22:00 wracamy już do domku .. tak zostajemy tego wieczoru w domu 😍 Wskakujemy z mężem w wygodne ciuchy.. siadamy na sofie z czekoladkami, bąbelkami i wypożyczamy filmy na VOD 😍 ha!! Wymarzony wieczór ❤️❤️❤️❤️ Po całym roku gonitwy właśnie tak zamierzamy spędzić tę zwykłą / niezwykłą noc.. Zatem łącze się dziś ze wszystkimi, którzy zostają w domu w pojedynkę lub z połówką.. z przyjaciółmi lub rodziną .. z tymi, którzy z jakiegoś powodu nie mogli sobie pozwolić lub po prostu nie mieli ochoty na szałowe wyjście.. .. i z tymi dla których proste chwile, potrafią być najbardziej magiczne 😘😘😘 Doceniam.. Kocham.. Jestem wdzięczna 🙏🏻🙏🏻

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!