Ewa Chodakowska żałuje swojej operacji biustu? (FB)

przejdź do komentarzy

Jak reaguje na porównania do konia i kobyły?

ewa chodakowska ewa chodakowska/Instagram, Facebook
Wiele pań chciałoby wyglądać jak gwiazdy z okładek. Choć zdjęcia są retuszowane, a osiągniecie ideału jest wręcz niemożliwe, nie brakuje kobiet próbujących spełnić swoje marzenia. Coraz bardziej popularne robią się operacje plastyczne. Dziś powiększenie biustu nie jest już postrzegane jako luksus. Na taki zabieg kilka lat temu zdecydowała się m.in. Ewa Chodakowska. Teraz przyznaje, że nigdy więcej nie da się pokroić. Trenerka zamieściła na swoim FB długi wpis, w którym wyjaśnia, że jej zdaniem pewność siebie w znacznej mierze zależy od psychiki kobiety:
Kiedyś nie akceptowałam siebie .. patrzyłam w lustro i widziałam mnóstwo niedoskonałości .. Postanowiłam cos zmienić !! Na pierwszym miejscu listy poprawek pojawił sie biust ..
Pomyslałam : TAK !! Kiedy powiększę sobie biust, to z pewnością bede miała wiecej pewnosci siebie .. na pewno tez bardziej sie bede sobie podobać !! Nie mogłam sie doczekać tej zmiany
Hmm.. Po operacji spojrzałam na siebie i znów zauważyłam cos co powinnam zmienić , nie doceniłam tego, co zmienione juz zostało ..
Podrapałam sie wtedy po głowie i pomyslałam : czy to sie kiedyś kończy ? Czy aby przypadkiem nie wpadam w pułapkę "poprawek", ktore sprowadzają kobiety do wyglądu rodem z taśmy fabrycznej ?
Te same biusty, usta, nosy, policzki ? Chyba przecież nie o to chodzi ??


Chodakowska dodała, że teraz jest mocno narażona na krytykę, ale nie przejmuje się porównaniami do konia i innymi uszczypliwościami:

Teraz jestem narażona na krytykę mojego wyglądu z każdej strony .. Presja niejednokrotnie sięga zenitu, bo na każdym kroku czytam : Gdybym była na Twoim miejscu, to poprawiłabym, usunęłabym ...zmieniłabym itd .. Brzydka, koń, kobyła, głowa ...nos, usta ... jest tego troche Owszem mogłabym zmienić wszystko , ale juz nie czuje takiej potrzeby.


Trenerka uważa, że pewność siebie można osiągnąć dzięki treningom:

Pierwszy i ostatni raz zdecydowałam sie zeby chirurgicznie ingerować w swoj wygląd !! Wystarczy !! Od lat "skalpelem" do wprowadzania zmian w moje ciało, są moje programy treningowe, natomiast oryginalną urodę postanowiłam ZAAKCEPTOWAĆ i cieszyć sie swoją odmiennością !!


Motywuje?


 


Kiedyś nie akceptowałam siebie .. patrzyłam w lustro i widziałam mnóstwo niedoskonałości .. Postanowiłam cos zmienić !!...

Posted by Ewa Chodakowska on 6 czerwca 2015


Ewa Chodakowska żałuje swojej operacji biustu (FB)

Ewa Chodakowska żałuje swojej operacji biustu (FB)

Ewa Chodakowska żałuje swojej operacji biustu (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!