Ewa Farna o swoim byłym: Zdradzał, prowadził podwójne życie

przejdź do komentarzy

Artystka nie mogła w to uwierzyć.

ewa farna ewa farna/KAPiF
Ewa Farna będzie gościem dzisiejszego, premierowego odcinka, drugiego sezonu programu Demakijaż w Polsat Cafe. W programie zdradzi Krzysztofowi Ibiszowi kilka pikantnych historii z jej życia. A jedna z nich jest mocno zaskakująca!

Zobacz więcej: Ewa Farna już się nie przejmuje komentarzami na temat figury

Podczas rozmowy wyznała, że nie mogła uwierzyć w doniesienia medialne na temat swojego wieloletniego partnera. Wielokrotnie dostawała informacje, zarówno od fotoreporterów oraz od swoich znajomych, że chłopak ma kochankę. Największym ciosem był jednak fakt, że wierzyła swojemu partnerowi i dementowała plotki.

Na portalach pojawiły się zdjęcia mojego chłopaka z inną dziewczyną i to nie takie, że się z nią tylko spotkał, to były zdjęcia świadczące o tym że on z nią jest, żyje... prowadzi podwójne życie. Ja oczywiście wierzyłam swojemu facetowi, a nie mediom. Ale już nawet fotoreporterzy przy różnych okazjach mówili mi, że te zdjęcia są autentyczne i że on naprawdę spotyka się z inną, i że oni mnie lubią i dlatego mi to mówią. Pomyślałam więc, że skoro słyszę od nich takie rzeczy to coś jednak się dzieje. Najgorszy moment był wtedy, kiedy razem dementowaliśmy te plotki, a później okazało się że to wszystko prawda. Rozstałam się z nim wtedy.


Zobacz więcej: Ewa Farna: Wychowano mnie na grzeczną dziewczynkę

Wg niej najgorsze jednak były ciągłe kłamstwa jej byłego partnera. Nie potrafiła uwierzyć w to, co mówią inni, ponieważ bezgranicznie ufała swojemu mężczyźnie. Ponadto:

Najgorsze było to że kłamał mi prosto w oczy, nawet jak już wszyscy wiedzieli to on nadal to dementował i mówił mi że mnie kocha, chce być ze mną - mówił, że mnie kocha taką jaką jestem, brunetkę itd. - wtedy miałam jeszcze chyba aparat na zębach - a tamta dziewczyna.....okazało się że jest byłą gwiazdą porno, blondynką z dużymi piersiami. Tak totalnie inna niż ja.


W dzisiejszym odcinku piosenkarka opowie jak się z tym czuła oraz w jaki sposób sobie z tym poradziła. Co najdziwniejsze, wg niej jej były chłopak jest podobno świetnym muzykiem i... mimo przeszłości dalej z nim współpracuje! Twierdzi, że jest naprawdę bardzo dobrym muzykiem i kiedy jest w jego studiu nagraniowym to... ta dziewczyna przynosi im kawę!

Co najlepsze, Ewa Farna sama twierdzi, że jest to co najmniej dziwne.

Czy byłyście w takiej sytuacji jak ona? Wybaczyłybyście swojego chłopakowi taką zdradę?

Wywiad z Ewą Farną dziś o godzinie 22:00, na Polsat Cafe.Ewa Farna o swoim byłym: prowadził podwójne życie

Ewa Farna o swoim byłym: prowadził podwójne życie

Ewa Farna o swoim byłym: prowadził podwójne życie

Ewa Farna o swoim byłym: prowadził podwójne życie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!