Ewa Minge może zmienić Twoje życie

przejdź do komentarzy

Nie wierzysz? Zobacz, co planuje.

ewa minge ewa minge/© KAPiF
Znacie Nicka Vujica, mówcę motywacyjnego, niesamowicie religijnego i charyzmatycznego "coacha"? Vujic, który nie ma rąk ani nóg, motywuje innych ludzi do pełnego, szczęśliwego i wartościowego życia. Niedługo coach pojawi się w Krakowie. Podczas kongresu Życie bez ograniczeń wystąpi przed polską publicznością.

Zobacz: Dlaczego na wybiegu u Ewy Minge były łyse modelki? [VIDEO]

Zapytacie - co ma wspólnego Vujic z Ewą Minge (48 l.)? Już odpowiadamy.

Otóż projektantka również będzie gościem krakowskiej imprezy. Tym razem wystąpi jednak w innej niż do tej pory roli. Zamiast oglądać kreacje zaprojektowane przez Minge, będziemy słuchać jej wykładów.

Jak powiedziała w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle, Ewa Minge zamierza rozpocząć działalność mówcy motywacyjnego. Podczas swych wystąpień projektantka będzie się dzielić swoimi doświadczeniami. Opowie swoją historię:

- Historia kobiety, która wyszła z domu z jedną torebkę, dowodem i paszportami synów, która zostawiła sobie z potężnego majątku, który sama stworzyła, malutką firmę, gdzie tak naprawdę na prowincji nie miała ta firma żadnej wielkiej wartości, i zaczęła realizować swoje marzenia - mówi Minge.


Czytaj też: Ewa Minge: Ja mam to w d**e co kto myśli na mój temat, bo...

Ewa Minge w życiu nie zawsze miała z górki. Wyszła za mąż mając 21 lat, po 13 latach postanowiła odejść od męża, ponieważ czuła się ofiarą przemocy psychicznej. Rozwód kosztował ją utratę domu. Sama wychowywała synów.

Minge przeszła także przez chorobę i śmierć dwóch bliskich sobie osób - ciotki i mamy. Obie kobiety chorowały na nowotwór.

- Kiedy chorowała mojej mamy siostra, która nie miała dzieci, musiałam zostawić wszystko i jechać do niej, na drugi koniec świata, by przez miesiąc, nie wiedząc, że to jest jej ostatni miesiąc, ani nie wiedząc, czy on będzie trwał miesiąc, czy on będzie trwał dwa, mając ludzi, mając firmę, mając dzieci - wspomina Minge.


Zobacz: To co Eva Minge powiedziała o Małgorzacie Rozenek zapamiętasz do końca życia!

Projektantka podkreśla, że w swoich wystąpieniach będzie akcentować ogromną rolę rodziny, bliskich osób w życiu każdego człowieka. Zdaniem projektantki człowiek, który odniósł sukces zawodowy, ale zrezygnował z rodziny, nie może mówić o sobie, że odniósł pełny sukces:

- On odniósł sukces zawodowy i on może mówić tylko o tym, jak odnieść sukces zawodowy w warunkach ekstremalnych, które on sobie stworzył. Bo to są warunki ekstremalne - podkreśla Minge.
Ewa Minge może odmienić Twoje życie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!