Ewa Minge WYSZŁA ZA MĄŻ. Nie możemy się doliczyć, w ilu sukniach wystąpiła!

przejdź do komentarzy

Była i CZARNA!

ewa minge ewa minge/© KAPiF
Tak kochani, wyszłam za mąż i nie wracam - napisała na swoim Facebooku Ewa Minge (50 l.). Projektantka w pięknym wpisie poinformowała o tym, że weszła na nową drogę życia:

Ach! Ewa Minge miała zaręczyny prawie jak Kim Kardashian

Marek Grechuta śpiewał "czy to jest miłość czy to jest kochanie?" . Trudno czasem rozpoznać, jaki rodzaj uczucia nas spotyka . Sytuacja wyjątkowa jest wtedy, kiedy oba pojawiają się i trwają... miłość i kochanie. Jeżeli do tego dochodzi spoiwo najsilniejsze, PRZYJAŹŃ... tak mało doceniana początkowo w miłości, to warto spróbować pójść w trudną drogę, jaką jest życie razem. Drugi człowiek powinien być bowiem poza pięknym, acz pustym kochaniem głębią naszego bytu, podporą na dobre i na złe... Jak mówią Cyganie: w życiu częściej jesteśmy pod wozem, jak na wozie. Spotkać człowieka, z którym fajnie jest właśnie pod tym wozem... bezcenne. Czasem długo trzeba czekać na swoją kolejkę po szczęście. Wystałam, wyczekałam. W tym wyjątkowym dniu, który dzieliłam z najbliższymi mi ludźmi, szczęście moje zaklinali prawdziwi Cyganie! Wspaniały zespół Terno. Jego twórca, wybitny kompozytor i poeta Edward Dębski przekazał nam moc romskiej energii i wspaniały sekretny prezent.Czego w życiu trzeba więcej? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi, przyjaciół na każdą pogodę i swojego osobistego pogromcę smoków. Tak kochani, wyszłam za mąż i nie wracam - czytamy na fanpage'u projektantki.


Wszyscy celebryci powinni przeczytać tę wiadomość Evy Minge

Minge podzieliła się też zdjęciami z uroczystości. Na fotografiach wrzuconych na Instagram widzimy ją w kilku sukniach ślubnych. Początkowo pisano, że Ewa przebierała się trzy razy, ale wygląda na to, że kreacji było więcej!

Zobaczcie, jak prezentowała się panna młoda w swoim wielkim dniu.
#weddingdress #wedding

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)#weeding #weddingdress

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)#weddingdress #wedding

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)#weddingdress #wedding

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)#weddingdress #wedding #

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)Ewa Minge WYSZŁA ZA MĄŻ. Nie możemy się doliczyć, w ilu sukniach wystąpiła! (ZDJ

Ewa Minge WYSZŁA ZA MĄŻ. Nie możemy się doliczyć, w ilu sukniach wystąpiła! (ZDJ

Ewa Minge WYSZŁA ZA MĄŻ. Nie możemy się doliczyć, w ilu sukniach wystąpiła! (ZDJ

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!