Ewę Minge zaczepił włóczęga... jednak nie mógł spodziewać się po niej TEGO

przejdź do komentarzy

Nigdy nie wiesz, kogo możesz spotkać w życiu.

ewa minge ewa minge/KAPiF, Starstock
Ewa Minge (48 l.) podzieliła się ze swoimi fanami wzruszającą historią, która udowadnia, że nie należy oceniać ludzi po wyglądzie.

Zobacz też: Wow! Ewa Minge cała w tatuażach (FOTO)

Projektantka napisała, że w ostatnim czasie podszedł do niej miły, starszy pan, który niestety nie miał pieniędzy na chleb.

Minge kupiła mu jedzenie i zaproponowała... obiad. Jakże wielkie musiało być jej zdziwienie, kiedy poznała historię tego człowieka.

Przesiedzieliśmy ze 2 godziny w tym ogródku i dowiedziałam się tyle ciekawych rzeczy o Chopinie i Bachu ,ze prawie słyszałam w tle muzykę podczas opowieści . Była to długa odpowiedz na pytanie "co pan lubi ?" ....miałam na myśli potrawy ale dobrze ,ze usłyszałam ciekawe szczegóły z życia tych dwóch kompozytorów.(pisownia oryginalna - przyp. red.)
Zobacz też: Co za ciało! Półnaga Ewa Minge pokazuje swoje wdzięki na Instagramie

Największym szokiem dla popularnej projektantki było to, że choć ten człowiek wszystko poświęcił dla swoich bliskich, to na starość pozostał całkowicie sam.

Po śmierci zony (młodej śmierci) zwolnił się z pracy i był z synem. Żyli ubogo ale żyli szczęśliwie. Syn zmarł ,renta syna razem z nim odeszła. Pan Michał miał wtedy 72lata ...i ciężko chory kręgosłup od dźwigania przez 40 lat dziecka swojego .....dziecko było bowiem niesprawne ruchowo. Mimo to poszedł do pracy jako stróż nocny na budowę. Doraźnej, bez ubezpieczenia, bez możliwości leczenia. Budowa dobiegła końca i podziękowano panu Michałowi.


Na pytanie od fanów, co będzie z tym mężczyzną oraz czy jest szansa na jakiś z nim kontakt, odpowiedziała:

Od poniedziałku mój prawnik działa ...pod warunkiem ze pan przyjdzie jak prosiłam na umówiona ławeczkę ,wierze ze przyjdzie :) telefonu nie miał ale znam adres mniej więcej :) to są krępujące sytuacje dla tych ludzi.


Zobacz też: Kolejna metamorfoza Ewy Minge (FOTO)

Co o tym myślicie? Czy kiedyś również pomogliście w podobny sposób komuś w potrzebie?


Ewe Mingę zaczepił włóczęga... jednak nie mógł spodziewać się po niej TEGO

Ewe Mingę zaczepił włóczęga... jednak nie mógł spodziewać się po niej TEGO

Ewe Mingę zaczepił włóczęga... jednak nie mógł spodziewać się po niej TEGO

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!