Ewelina Lisowska ma poważny problem (FB)

przejdź do komentarzy

Widać?

ewelina lisowska ewelina lisowska/KAPiF, Facebook
Swoją przygodę z show-biznesem zaczynała od udziału w programie X Factor. Należała wtedy do drużyny Tatiany Okupnik. Pokazanie się w show bardzo się jej opłaciło. Ewelina Lisowska natychmiast podpisała kontrakt płytowy, a krążki sprzedawały się jak świeże bułeczki. Dziś nie ma festiwalu, na którym nie grałaby Lisowska, podobnie rzecz ma się z listami przebojów. Artystka nie może też narzekać na brak propozycji reklamowych. Pamiętacie jej spot promujący sklep ze sprzętami AGD i RTV? W sieci roiło się od memów. Teraz piosenkarka promuje lalki Barbie. Zaczęła też treningi do Tańca z gwiazdami. Sama przyznaje, że jest zmęczona.

Na FB Eweliny pojawił się długi wpis, na którym tłumaczy się swoim fanom, dlaczego nie zawsze się uśmiecha i nie rozdaje tylu autografów, ile życzyliby sobie miłośnicy jej muzyki:

Moi Drodzy,
chciałabym napisać do Was kilka słów, bo dużo się w moim życiu teraz dzieje... Tymczasowo przeniosłam się do Warszawy, zaczynam treningi do tańca, gram koncerty. Wymaga to ode mnie masy energii i wielu zarwanych nocy. Przyznam szczerze, że jestem wyczerpana! Choć często wydawało mi się, że jestem nie do zdarcia, to gdzieś jest jednak limit. Kiedy zamiast "krótkie spodenki" mówię "spódkie krótenki", to znaczy, że mój mózg już źle przetwarza informacje. Wszechobecny upał wcale w tym nie pomaga!


Tu zaczynają się tłumaczenia i prośba o wyrozumiałość:

Docierają do mnie głosy, że tu się nie uśmiechnęłam, a tam zdjęcia nie zrobiłam... Wierzcie mi, że chciałabym mieć wiecznie siłę na każdy uśmiech i niekończącą się energię do trzaskania fotek.
Bardzo się staram zadowolić jak najwięcej osób i po koncercie zostaję pod sceną jak najdłużej się da. Niestety chętnych do wszystkiego jest masa, a ja jestem jedna- to bardzo nierówna walka, nawet dla takiej fajterki jak ja


Nie ma lekko...

 


Moi Drodzy,chciałabym napisać do Was kilka słów, bo dużo się w moim życiu teraz dzieje... Tymczasowo przeniosłam się do...

Posted by Ewelina Lisowska on 8 sierpnia 2015


Buziaki z Warszawy! 󾠣

Posted by Ewelina Lisowska on 28 lipca 2015


Ewelina Lisowska ma poważny problem (FB)

Ewelina Lisowska ma poważny problem (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!