Ewelina Lisowska narzeka na swoją dietę

przejdź do komentarzy

W nowym roku postanawia sporo zmienić.

ewelina lisowska ewelina lisowska/©KAPiF
Kiedy żyje się na scenie i w ciągłym biegu, utrzymanie diety z pewnością nie jest łatwym zadaniem. Dobrze wie o tym choćby Ewa Farna, której w 2013 roku przybyło nieco kilogramów. Gwiazda nie przejmuje się jednak uszczypliwymi komentarzami ze strony mediów i pokazuje na swoim Facebooku tłuste kolacje. Swoimi zwyczajami żywieniowymi martwi się za to Ewelina Lisowska.

Piosenkarka udzieliła ostatnio wywiadu DD TVN, w którym powiedziała, że jednym z jej postanowień noworocznych jest zmiana jadłospisu i uprawianie sportów:

- Może uda mi się gdzieś jakiś fitness, coś takiego. Z każdym rokiem sobie mówię: No, zacznę uprawiać jakieś sporty. Nigdy mi to nie wychodzi. Jeszcze ważna rzecz - bardzo bym chciała zmienić dietę, bardzo, jadać troszkę zdrowsze rzeczy, chociaż to jest ciężkie w trasie, ale bardzo bym się chciała pilnować.


Do tego dochodzą lekcje śpiewu:

- Na pewno muszę się podszkolić wokalnie. Tak, muszę sobie takiego bata troszkę nałożyć, żeby troszkę mocniej ćwiczyć, bo nie ukrywam, że jak się ma więcej zajęć, to człowiek się robi troszkę leniwy i nie chce mu się... Chcę szkolić technikę. Człowiek się uczy całe życie.


Nie za dużo od siebie wymaga?

Cały wywiad z Eweliną Lisowską tutaj.
 


Ewelina Lisowska narzeka na swoją dietę

Ewelina Lisowska narzeka na swoją dietę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!