Ewelina Lisowska pojechała po Kubie Wojewódzkim

przejdź do komentarzy

"Przecież ty nawet na perkusji grać nie umiesz!"

ewelina lisowska ewelina lisowska/fot: TVN / FremantleMedia Polska
Ewelina Lisowska dopiekła Kubie Wojewódzkiemu. I pod tym, co powiedziała, podpisałoby się mnóstwo młodych artystów, którzy biorą udział w talent show.

Kuba usłyszał, że nie jest męski, że nie ma głosu. Ba! Że nawet na perkusji nie potrafi grać i nie jest w stanie niczym Ewelinie zaimponować.

- Wyrzuciłeś mnie z programu. Od kogoś takiego jak Ty oczekuje się, że pomożesz. Kończy się programy, a my nie mamy co ze sobą zrobić, nie wiemy co ze sobą zrobić. A Ty tylko krytykujesz i wytykasz to, co robimy źle. Skrytykowałeś mój pierwszy singiel i nawet po części się z Tobą zgadzam, ale nie uważam, żeby to brzmiało jak wszystko inne, myślę, że jakoś się wyróżniałam z nim. Po programie żadna duża wytwórnia nie chciała podpisać ze mną kontraktu, nie było żadnych propozycji. W końcu związałam się z małą wytwórenką - mówiła Lisowska.

Kuba próbował wcześniej zacząć konwersację w typowy dla siebie sposób:
- Miałem dziewczynę młodszą od ciebie!

Tematu nie podjął, bo Ewelina spojrzała na niego wystarczająco wymownie. Zresztą Kuba wyraźnie nie robił na niej wrażenia:

- Przecież ty nawet na perkusji grać nie umiesz! - powiedziała.

Tak na marginesie: obecna dziewczyna Kuby raczej nie jest młodsza od Lisowskiej. Za to na pewno jest wyższa. Tutaj zobaczycie jego zdjęcia z Renatą Kaczoruk.

Ewelina Lisowska pojechała po Kubie Wojewódzkim
fot: TVN / FremantleMedia Polska / Wojciech Kurczewski

Ewelina Lisowska pojechała po Kubie Wojewódzkim

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!