Ewelina Lisowska zdradziła szczegóły swojego związku

przejdź do komentarzy

Jaka jest różnica wieku między nimi?

ewelina lisowska ewelina lisowska/Instagram
Ostatnio jest o niej wyjątkowo głośno. Ewelina Lisowska (24 l.) swoją przygodę z show-biznesem zaczynała od X Factora. Szybko wydała płytę i przebojem wdarła się na największe sceny w Polsce. Kilka tygodni temu z Tomkiem Barańskim udało jej się wygrać Taniec z gwiazdami. Portale plotkarskie interesują się nie tylko życiem zawodowym Eweliny, ale i prywatnym.

Lisowska spotyka się teraz z Bartoszem Śniadeckim z Afromental. Do tej pory piosenkarka niewiele o nim mówiła. W ostatnim wywiadzie dla Flesza zdradziła, jak między nimi zaiskrzyło:

Poznaliśmy się na Sabacie Czarownic, gdzie oboje występowaliśmy. A potem, z powodu treningów do „Tańca z Gwiazdami”, przeprowadziłam się na kilka miesięcy do Warszawy. Któregoś dnia, na Facebooku, zapytałam, kto ma ochotę napić się ze mną zielonej herbaty. Bartek miał. I tak już zostało. Bardzo go lubię. Z każdym miesiącem coraz bardziej.


Zakochanych dzieli 10 lat różnicy wieku, ale żadnemu z nich to nie przeszkadza:

Nigdy nie mogłam się dogadać z rówieśnikami płci przeciwnej. Po prostu czuję się mentalnie dużo starsza niż wskazuje na to moja metryka. Jestem taką nudną domatorką. Dobrze, że Bartkowi to nie przeszkadza.


Życzymy wszystkiego dobrego!


 


@bartoszsniadecki 💘😈😇

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)
Ewelina Lisowska zdradziła szczegóły swojego związku

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!