Fani do Kylie: Zoperowałaś też piersi!

przejdź do komentarzy

Teraz będą wypatrywać kolejnych zmian u nastolatki.

kylie jenner kylie jenner/Instagram
Gdy jesteś gwiazdą i raz zdecydujesz się na wprowadzenie radykalnych zmian w swoim wyglądzie, internauci będą wypatrywać kolejnych do końca twojej sławy. Tak jest za każdym razem, gdy na salonach pojawia się Nicole Kidman - odżywa temat jej zabotoksowanej twarzy. Podobnie jest z całą rodziną Kardashianów. Pupa Khloe Kardashian nagle urosła? Wiadomo, wzięła namiar na chirurga od Kim.

Teraz na celowniku jest najmłodsza z klanu. 17-letnia Kylie Jenner bezsprzecznie powiększyła usta. Skoro w tak młodym wieku zdecydowała się na ingerencję we własny wygląd, pewnym jest, że nie zawaha się przed kolejnym krokiem. I kto wie, czy już go nie postawiła. Tak twierdzą internauci, którzy po opublikowaniu zdjęcia z Halloween przez dziewczynę, zaczęli jej zarzucać, że powiększyła biust. Ten faktycznie wydaje się być większy, jednak może to zasługa gorsetu?

Kto wie, w tej rodzinie wszystko jest możliwe. Moglibyśmy zestawić aktualne zdjęcia Kylie z tymi sprzed lat, ale w końcu ta dziewczyna ma tylko 17 lat. Kilka lat wcześnie była jeszcze dzieckiem...


Fani do Kylie: Zoperowałaś też piersi!

Fani do Kylie: Zoperowałaś też piersi!

Fani do Kylie: Zoperowałaś też piersi!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!