Fani Kanye Westa bezczelnie śmieją się z Taylor

przejdź do komentarzy

Czy piosenkarz się od nich odetnie?

kanye west kanye west/Starstock,Fameflynet,insta
Kanye West (38 l.) ostatnio nie ma łatwego życia. Nie dość, że przez swoje głupie teksty, prośby i błagania o kasę, stracił szacunek wśród wielu swoich fanów. Dodatkowo Taylor Swift (26 l.) ośmieszyła go na Grammy, kierując kilka cennych uwag, których nie można było zlekceważyć.

Fani rapera nie pozostali dłużni. Na jednym z największych profili fanowskich na Instagramie, który swego czasu był polecany przez samego Westa, administratorzy umieścili ośmieszający gif z Taylor Swift wygłaszającą swoją przemowę na Grammy 2016.

Zobacz więcej: Taylor Swift swoim występem powaliła publikę na kolana!

Oczywiście dla jednych jest to zwykła głupota, którą nikt poważny nie powinien się przejmować. Z drugiej jednak strony nawet takie rzeczy mogą uderzać w wizerunek artystki. Można powiedzieć, że przecież artyści powinni liczyć się z krytyką. Jednak jest pewna zasadnicza różnica pomiędzy konstruktywną krytyką, a zwykłym hejtem, prawda?

Czy Kanye jakoś skomentuje tę sprawę?


Czy powinien? To już kwestia samego rapera, ale fanowski profil ma ponad 180 tysięcy followersów i może sprawiać wrażenie jednego z oficjalnych kont celebryty. Co to powoduje? Otóż zdjęcia, które są tam zamieszczane, mogą wpłynąć również na to, w jaki sposób zostaje odebrany zarówno przez swoich słuchaczy, jak innych ludzi, którzy mogliby stać się jego potencjalnymi odbiorcami.

Mąż Kim Kardashian (35 l.) musi zatem rozumieć, że nawet rzeczy udostępniane przez jego fanów, nie powinny uderzać bezpośrednio w jego wizerunek i psuć go jeszcze bardziej, niż sam to robił do tej pory. Gif już na tę chwilę wywołał sporo oburzenia - zarówno wśród fanów Taylor, jak i innych użytkowników Instagramu, którzy poczuli się urażeni taką żenadą.

Choć z drugiej strony... można powiedzieć, że Kanye i jego fani są siebie warci, prawda?

A jak Wy sądzicie? Czy może ten żart jest dla Was zabawny? Czy rzeczywiście Kanye powinien zareagować? Czy może fani Taylor nie mają po prostu dystansu do siebie?XX IM CRYING XX

Film zamieszczony przez użytkownika Kanye West (@kanyewestworld)
Fani Kanye Westa bezczelnie śmieją się z Taylor

Fani Kanye Westa bezczelnie śmieją się z Taylor

Fani Kanye Westa bezczelnie śmieją się z Taylor

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!