Fani na FB do Sienkiewicz:Jezus Maria to nie może być prawda

przejdź do komentarzy

Zmiany w życiu zwyciężczyni Tańca z gwiazdami.

agnieszka sienkiewicz agnieszka sienkiewicz/© KAPiF
Po tym, jak Rewia napisała, że Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z serialu M jak miłość, na FB fanpage'u wpadli w popłoch.

Wielu pisze, że wątek, w którym występowała aktorka, był ich ulubionym. Narzekają, że z serialem żegnają się najlepsi aktorzy. Grożą, że przestaną go oglądać!

Jezus maria. To nie moze byc prawda. Pani agnieszko nie ! Akurat teraz gdy watek sie rozkreca. A w tym artykule pisze ze do stycznia będzie a odcinek 1121 w ktorym bedzie jest w lutym. Boze placze NIECH SIE PANI JESZCZE ZASTANOWI BLAGAMY - pisze jedna z fanek serialu (pisownia oryginalna).


Pani Agnieszko BŁAGAMY niech pani nie odchodzi! Najlepszy wątek w mjm i jedyny powód dla którego to oglądam nie może się tak skoczyć! Jak by pani mogła chociaż się jeszcze raz zastanowi! Nie mogę w to uwierzyć! I jak to się niby miało by skoczyć? Śmierć przy porodzie? Marcin zostawi kasie przed ołtarzem a Kasia ucieknie? Kartony 2? Proszę nam tego nie robić! Tyle "walki " o tą parę! Tyle wzruszających chwil! Rozstanie, zmiana Marcina, Nareszcie Sielanka i to na co czekaliśmy od początku, wątek się rozwija ! Jedyny chyba serialowy wątek który zyskał taką rzeszę fanów! PROSIMY jeszcze raz o przemyślenie tej decyzji! - prosi ktoś inny.


Krzysiek, Hanka teraz Kasia !!! Nie wytrzymam tego - zapowiada inny wielbiciel Sienkiewicz.


Chyba jednak widzowie będą musieli pogodzić się z odejściem aktorki. Coraz więcej źródeł potwierdza, że Agnieszka pożegnała się z produkcją filmu. Teraz czeka ją nowe wyzwanie - podobno Nina Terentiew szykuje dla zwyciężczyni Tańca z gwiazdami coś specjalnego.

Widzowie M jak miłość będą się cieszyć aktorką jeszcze przez kilka miesięcy:

Agnieszka będzie na wizji do wakacji - czytamy na fanpage'u aktorki.Fani na FB do Sienkiewicz:Jezus Maria to nie moze być prawda

Fani na FB do Sienkiewicz:Jezus Maria to nie moze być prawda

Fani na FB do Sienkiewicz:Jezus Maria to nie moze być prawda

Fani na FB do Sienkiewicz:Jezus Maria to nie moze być prawda

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!