Fanki Biebera mogą zacząć się obawiać?

przejdź do komentarzy

Czy znowu jest zajęty?

justin bieber justin bieber/FameFlynet, Insta
Justin Bieber (21 l.) ostatnio bardzo aktywnie spędzał czas ze swoimi przyjaciółmi w San Francisco na finale SuperBowl. Wśród paczki można było zaobserwować między innymi młodą celebrytkę, Hailey Balwdin (19 l.), z którą to wokalista od lat się przyjaźni.

Zobacz też: Jest nagranie z momentu, gdy Bieber poznaje Hailey Baldwin

Justin nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Na przykład podczas tego weekendu długonoga blondynka siedziała tuż obok niego wysłuchując go z zainteresowaniem, a piosenkarz nie mógł od niej oderwać wzroku.

Tymczasem dzień później wokalista umieścił na swoim Instagramie zdjęcie z nieznajomą dziewczyną, która w klubie The Nice Guy całuje go w policzek. Czy zatem Justin znowu zaczyna się z kimś spotykać? A może to tylko koleżanka? Przez pojawienie się w towarzystwie piosenkarza, tajemnicza brunetka, która całowała piosenkarza, już zaintrygowała Belieberki na całym świecie.

Ponadto świadkowie twierdzą, że razem wyszli z imprezy, co dodatkowo może potwierdzać przypuszczenia, że zaczęli się spotykać. Złośliwi mogliby zatem stwierdzić, że zarówno Justin nie ma spokoju, jak i jego znajomi, bo wystarczy przebywać w jego towarzystwie, a już trafia się na portale plotkarskie.

Muzyk, który od lat koleguje się z Kendall Jenner (20 l.), może po prostu korzystać z uroków sławy, a ostatnie spotkanie może nie zwiastować niczego poważnego. Może być to przecież jedna z wielu koleżanek, które go bez przerwy otaczają. Z drugiej jednak strony, dziwnym trafem podpis pod zdjęciem sugeruje coś innego... to "miłość, miłość, miłość".

A Wy jak myślicie? Kim jest młoda partnerka Justina?


Love love love

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Justin Bieber (@justinbieber)
Fanki Biebera mogą zacząć się obawiać?

Fanki Biebera mogą zacząć się obawiać?

Fanki Biebera mogą zacząć się obawiać?

Fanki Biebera mogą zacząć się obawiać?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!