Fanki Lewandowskiej zniesmaczone... PUPĄ Chodakowskiej

przejdź do komentarzy

"Ann trzyma poziom, nie epatuje nagością, przekazuje konkretne informacje, bo ma wiedzę."

anna lewandowska anna lewandowska/© KAPiF
Kiedy Anna Lewandowska (27 l.) zaczynała karierę trenerki fitness, mówiono o niej "druga Chodakowska". W rzeczywistości obie panie dzieliła wtedy przepaść. Ewa Chodakowska (33 l.) była już doświadczoną gwiazdą, która umiejętnie zagospodarowała "ziemię niczyją" - tysiące kobiet, które nie miały swojej przewodniczki i mentorki.

Mijały miesiące, Lewandowska rosła w siłę. Okazało się, że w Polsce jest miejsce na drugą guru fitness. Dziś liczba fanek Anny na jej profilach społecznościowych jest imponująca. Żona Roberta Lewandowskiego inspiruje i zachwyca wiele pań. Niektóre z nich z niesmakiem podglądają profile rywalki Lewandowskiej i... komentują na Instagramie nowości, jakie zauważyły u Chodakowskiej.

Ta zawsze lubiła pokazywać, że kobieta fit może być sexy. Odważne pozy, odsłonięte pośladki - dla Chodakowskiej to reklama jej treningów. Dla fanek Lewandowskiej - niesmak.

Szacun dla Ciebie :-))) jesteś mega przesympatyczna osoba:-)) 3maj tak dalej i niech Cie nie kusi pokazywanie pupy tak jak w przypadku @chodakowskaewa która już zniża się do tego poziomu - pisze jedna z fanek Lewandowskiej na jej Instagramie.


zgadzam się z (...) ,Ann trzyma poziom, nie epatuje nagością, przekazuje konkretne informacje, bo ma wiedzę - wtóruje jej druga.


ja po prostu wyraziłam swoje zdanie, mam do tego prawo, Ania opiera się na tym co ja interesuje, co lubi, i jak żyje. U Ewki popada już w lekka konsytencję... Życiowe sentencje.. Pokazywanie swojego życia prywatnego, i jeszcze teraz te zdjęcia... No sorry Ale jakoś nie spotkałam się aby trenerka tak okazywała siebie... - podsyca napięcie internautka.


Ktoś inny dorzuca:

Nie mam nic do Ewki, ale jak dla mnie to już powoli popada w samozachwyt.


Fankom Anny chodzi o kilka zdjęć, które pojawiły się niedawno na profilach Chodakowskiej. Trenerka pozuje na nich w seksownym kostiumie.

Czy faktycznie popada w samozachwyt? Czy po prostu śmiało promuje swoją pracę?

Jak sądzicie?Fanki Lewandowskiej zniesmaczone... PUPĄ Chodakowskiej

Fanki Lewandowskiej zniesmaczone... PUPĄ ChodakowskiejPuzle ❤❤❤ Puzzles 😍😍😍 with @kavoukis #couple #love #unconditionallove #just #be #beach #sea ☀☀

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Fanki Lewandowskiej zniesmaczone... PUPĄ Chodakowskiej

Fanki Lewandowskiej zniesmaczone... PUPĄ Chodakowskiej

Fanki Lewandowskiej zniesmaczone... PUPĄ Chodakowskiej

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!