Fanki Patryka Pniewskiego będą zazdrosne...

przejdź do komentarzy

...gdy na parkiecie przytuli go ta seksowna tancerka.

patryk pniewski patryk pniewski/© KAPiF
Wiadomość o tym, że Patryk Pniewski, czyli Krystian z Pierwszej miłości wystąpi w Tańcu z gwiazdami, zelektryzowała liczne grono fanek młodego aktora. Na forach pojawiły się pełne entuzjazmu wpisy. Sam aktor studził emocje:

Jak donoszą media wezmę udział w 4 edycji Dancing With the Stars. Taniec Z Gwiazdami na POLSAT. Chyba ostatni raz czułem taki stres zdając na egzaminy na studia aktorskie w szkole teatralnej... Mimo wszystko liczę, że będziecie mnie wspierać i dodawać otuchy bo teraz tego wsparcia i dobrego słowa najbardziej będę potrzebował... - pisał Pniewski na Facebooku.


Występy Patryka dostarczą fankom wiele radości, ale może się okazać, że dziewczyny poczują ukłucie zazdrości. Patryk zdradził na Facebooku, że na parkiecie tuli go i musztruje piękna i seksowna tancerka, Walerija Żurawlewa. Walerija tańczyła wcześniej z Arturem Dziurmanem, potem występowała z Grzegorzem Łapanowskim. Nie byli to raczej wyjątkowo sprawni tancerze.

Młody aktor może się okazać znacznie bardziej pojętnym uczniem. Oj, może być gorąco, gdy tych dwoje stanie do rumby albo tanga.Wersja nowego spota według moich fanow bardziej sugeruje lekka zmianę w nazwie programu na Dancing With The Stars: Patryk Pniewski i Walerija Żurawlewa 󾌴󾌴󾌴󾆶󾆶

Posted by Patryk Pniewski on 25 sierpnia 2015


A pod studiem tańca codziennie po treningu przyjmuje pielgrzymki 󾁆❤️ #potanczone

Posted by Patryk Pniewski on 25 sierpnia 2015Fanki Patryka Pniewskiego będą zazdrosne...

Fanki Patryka Pniewskiego będą zazdrosne...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!