Fanki Rafała Maślaka obrażały Ewę Chodakowską

przejdź do komentarzy

Trenerka trzyma fason: Pozdrowienia dla Twoich uroczych fanek, ihaaaaaaa!"

rafał maślak rafał maślak/© KAPiF
Ewa Chodakowska coś szykuje. To nic nowego - trenerka zazwyczaj ma w zanadrzu jakąś fit-niespodziankę. Nowe jest to, że Chodakowska szykuje "coś" z Misterem Polski, Rafałem Maślakiem.

Wczoraj na Instagramie Maślaka pojawiły się dwie fotki, na których pozuje on z instruktorką. Niestety, fanki Maślaka okazały się być nie najlepiej wychowane. W niewybrednych słowach zaczęły obrażać Chodakowską.

Trenerka zareagowała z fasonem:

@rafalmaslak Rafciu do zobaczenia za miesiąc milion pomysłów w głowie. Pozdrowienia dla Twoich uroczych fanek ihaaaaaaa
- napisała na Instagramie.

Maślak zareagował błyskawicznie:

Moi Drodzy! Czytając niektóre komentarze nie potrafię ich zrozumieć. @chodakowskaewa nie jest kandydatką na miss ale motywatorem do ćwiczeń dla tysięcy Polek. Lepiej oceniać kogoś przez pryzmat osiągnięć a nie wyglądu. dziś tak piękna pogoda że warto zamiast w necie czas spędzić na świeżym powietrzu ;-)
- napisał.

Wymianę zdań zakończyła Ewa Chodakowska:

@rafalmaslak Rafal nie da się ukryć, ze zdjęcie mało korzystne, miss Polski ze mnie nigdy nie będzie ale nie jest to dla mnie powód do rozpaczy mam męża który za mną szaleje, więcej och-ow i ach-ow mi nie trzeba Myślę, ze ludzie zamiast skupiać się na opakowaniu powinni pomyśleć o tym co kto w środku nosi.. Ocenianie urody jest absolutną abstrakcją .. w końcu piękno jest względne zatem ile osób, tyle opinii.. Z drugiej strony, trzeba mieć trochę serca w sobie, trochę klasy i oleju w głowie, żeby o tym wiedzieć ..niestety nie można od wszystkich wymagać sam dobrze wiesz, ze uroda to nie wszystko, tym bardziej gratuluje Ci tej skromności, naturalności i ciepła !! Bardzo miło było Cię poznać pozdrowienia od Lefterisa!! Jesteśmy pod wrażeniem Do zobaczenia !!
- napisała trenerka.

Czekamy na efekty współpracy trenerki i mistera!
Fanki Rafała Maślaka obrażały Ewę Chodakowską

Fanki Rafała Maślaka obrażały Ewę Chodakowską

Fanki Rafała Maślaka obrażały Ewę Chodakowską


Fanki Rafała Maślaka obrażały Ewę Chodakowską

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!