Felicjańska spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu!

przejdź do komentarzy

Miała 2,3 promila! FOTKI

ilona felicjańska ilona felicjańska/ © KAPiF
Ilona Felicjańska miała wypadek, który spowodowała, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu!

Jak donosi Fakt, do zdarzenia doszło w nocy, z poniedziałku na wtorek.

Felicjańska jechała osiedlową uliczką na warszawskim Ursynowie, kiedy nagle straciła panowanie nad swoim alfa romeo i wbiła się w 2 zaparkowane z boku drogi samochody. Przypadkowi świadkowie podbiegli do niej, by zaoferować pomoc - wówczas, próbowała uciec z miejsca wypadku!

- Potwierdzamy, że takie zdarzenie miało miejsce miejsce. Zatrzymana osoba trafiła na komendę w Piasecznie, gdzie spędziła noc. Miała we krwi 2,3 promila alkoholu. Rano, gdy wytrzeźwiała, zajęli się nią policjanci - tłumaczy portalowi eFakt.pl Maciej Karczyński, rzecznik stołecznej policji.

- Pomogliśmy jej wyjść ze zdewastowanego auta, ale ona powiedziała, że nie potrzebuje pomocy i próbowała odjechać - opowiada Paweł (27 l.), świadek wypadku. - Było czuć od niej alkohol więc zabraliśmy jej kluczyki i wezwaliśmy policję - opowiada jeden ze świadków.

Gwiazda wie, w jakich znalazła się tarapatach. Straciła prawo jazdy, czeka ją proces, być może kara więzienia, a z pewnością wysokie kary finansowe.

Do mediów trafiło już oficjalne oświadczenie wydane przez Felicjańską:


Szanowni Państwo
W związku z publikacjami dotyczącymi wypadku samochodowego na warszawskim Ursynowie, ostatniej nocy (23.02.2010) w którym brałam udział, pragnę za pośrednictwem mediów przekazać swoje krótkie oświadczenie.

Nic nie tłumaczy mojego zachowania, w którym brałam udział. Nie będę próbować w żaden sposób tłumaczyć się z tego karygodnego postępowania. Zdaję sobie sprawę z konsekwencji, jakie mogę ponieść w wyniku prowadzenia przeze mnie samochodu pod wpływem alkoholu i z całą świadomością mam zamiar je ponieść. Pomimo tego, że w wypadku nie uczestniczyła żadna osoba, pragnę przeprosić za moje zachowanie wszystkich, zwłaszcza moją najbliższą rodzinę oraz inne osoby, które poczuły się dotknięte przez to wydarzenie.

Ilona Felicjańska


Czytaj więcej: Felicjańska miała wypadek po pijaku


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!