Fenomeny 2011 roku (FOTO)

przejdź do komentarzy

Kto Waszym zdaniem zasługuje na ten tytuł?

celebryci 2011 roku celebryci 2011 roku/© KAPiF, © PR Photos
Za kilka dni kończy się 2011 rok. Ostatnie momenty grudnia tradycyjnie poświęcamy na podsumowanie mijającego roku - dziś zaczynamy z zestawieniem, które nazwaliśmy "Fenomenami roku 2011".

Od razu zaznaczamy - osoby, które pojawiły się na liście trudno umieścić w jednym "worku". To zupełnie różne
osobowości, talenty (czy też niekiedy - beztalencia).

Łączy je jedno - w ostatnich miesiącach wzbudziły wiele emocji, artykuły o nich chętnie czytaliście i komentowaliście, ich zdjęcia cieszyły się największym wzięciem, a plotki dużą popularnością.

Zobaczcie, kto trafił do naszego zestawienia i zagłosujcie w sondzie - która z tych osób podbiła w 2011 roku Wasze
serca?

Adele - ten rok w branży muzycznej niewątpliwie należał właśnie do niej. Oryginalna wokalistka dała się poznać dzięki niesamowitemu głosowi, nastrojowym piosenkom i prostolinijnemu stylowi bycia. W show-biznesie wytrąciła palmę pierwszeństwa Lady Gadze, choć nie zarobiła tak dużo, jak ona. Swą twórczością "kupiła" jednak mnóstwo serc. Mamy nadzieję, że przyszły rok pokaże jej rozwój, a nie - zamianę w celebrytkę. Trochę się tego boimy.

Fenomeny 2011 roku (FOTO)Kim Kardashian z całą rodziną Kardashianów - choć reality show z ich udziałem są emitowane od dłuższego czasu, na 2011 rok przypada prawdziwa eksplozja rodziny Kardashianów. Byli wszędzie. Pokazali wszystko. Stworzyli nową jakość w mediach i show-biznesie. Jedni ich uwielbiali, inni opluwali. Jak sądzicie - zasługują na miano Fenomenu roku?

Fenomeny 2011 roku (FOTO)

Fenomeny 2011 roku (FOTO)

Fenomeny 2011 roku (FOTO)Anna Bałon - nie wygrała 2. edycji Top Model, ale to właśnie ona była największą "gwiazdą" tego
programu. Na naszych oczach z irytującej i infantylnej panienki zamieniała się w walczącą o swoje marzenia profesjonalistkę. Trzymamy kciuki, żeby w przyszłym roku pojawiła się na wielu wybiegach.

Fenomeny 2011 roku (FOTO)


Honorata Skarbek Honey - wytrwale, na przekór nieprzychylnym komentarzom pracuje nad swoją karierą. Coraz wyraźniej obecna na muzycznej scenie, jeszcze bardziej - na plotkarskich portalach. Wzbudza skrajne emocje, zasługuje na uznanie z jednego powodu - nie poddaje się.

Fenomeny 2011 roku (FOTO)Kasia Tusk - jej obecność odnotowali w tegorocznych podsumowaniach najwięksi blogerzy. Blog Tuskówny to prawdziwy fenomen - ogromna liczba osób go odwiedzających, przedruki fotek i wpisów premierówny w różnych mediach.
Przy tym - oczywiście - Tuskówna ma też spore grono haterów. Ale to takie normalne ;)

undefined


Bilguun Ariunbataar - ten rok należał do niego nie tylko przez udział w Tańcu z gwiazdami, w którym zaprezentował naprawdę mistrzowski poziom, ale i dzięki przejęciu rozrywkowego programu Szymona Majewskiego. Bilguun na moment przyćmił samego Szymona. Czy tylko na chwilę? Wiosenna ramówka TVN to pokaże.

Fenomeny 2011 roku (FOTO)Michał Szpak - najbardziej kontrowersyjny uczestnik X-Factora. W Tańcu z gwiazdami pokazał, jak można zapracować na ujemne noty, wielu ujął jednak swoim aktorskim stylem i uporem. Nie wiemy czy w 2012 roku będzie jeszcze dla niego miejsce na scenie. Na razie dajemy mu szansę, by zyskał miano Fenomenu 2011 roku.

Fenomeny 2011 roku (FOTO)Maja Sablewska - w rankingach popularności wyszukiwarki Google wyprzedziła Dodę. Z szarej myszki - menedżerki zamieniła się w celebrytkę. Zaczęła prowadzić bloga, zrobiła wywiad z Kate Moss, została szafiarką.

Fenomeny 2011 roku (FOTO)Dominika Zasiewska - Wodzianka. Przykład na to, jak działa zdjęcie bluzki na wizji i buziak złożony na ustach byłego faceta Dody. Niestety, obawiamy się, że medialna kariera Dominiki zakończy się równie szybko, jak się zaczęła. Chyba że dziewczyna przestanie udzielać wywiadów i paplać o tym, jak kocha Kubę i cały TVN oraz jak jara się Nergalem.

Fenomeny 2011 roku (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!