Fergie się przyznała

przejdź do komentarzy

Piosenkarka wyjaśnia, dlaczego spróbowała lesbijskiej miłości.

fergie fergie/© Solarpix / Photorazzi
O tym, że Fergie ma zapędy homoseksualne, pisaliśmy już rano. Obiecaliśmy, że gdy tylko dowiemy się czegoś więcej, natychmiast o tym napiszemy.

Oto szczegóły:

Fergie przyznała się do kilku lesbijskich związków. I od razu wyjaśniła, skąd te przygody. Otóż artystka wychowała się w katolickim domu, pełnym surowych nakazów. Dlatego też jej okres młodzieńczego buntu był wyjątkowo burzliwy. Jako osiemnastolatka próbowała narkotyków i seksu w różnych odmianach.

- Mam za sobą lesbijskie doświadczenia - mówi Fergie. - Późno jednak zaczęłam uprawiać seks - miałam skończone 18 lat. [to naprawdę tak późno?] Nie powiem, z iloma mężczyznami spałam i chociaż nie jest ich tak wielu, to muszę przyznać, że bardzo lubię seks.

Piosenkarka próbowała też narkotyków, w tym amfetaminy. Nie spała kilka dni z rzędu i doświadczyła potężnych halucynacji. Dzisiaj mówi, że miała szczęście, że nie przypłaciła tego wszystkiego życiem.

- Nikt nie umiał nade mną zapanować, nawet ja sama. Miałam kilka niebezpiecznych sytuacji. Nigdy jednak nie sprzedałam swojego ciała. Kiedyś podczas nieudanej transakcji narkotykowej miałam nawet przystawiony do głowy pistolet.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!