Fergie w różowych gatkach (FOTO)

przejdź do komentarzy

Wyciska z siebie siódme poty. <br /> <br />

fergie fergie/ © PR Photos
Fergie to gwiazda, której paparazzi robią zdjęcia najczęściej podczas ćwiczeń. Piosenkarka jest maniaczką sportu. Żaden dzień nie może się bez niego obyć.

Nie tylko przed ślubem wyciskała z siebie siódme poty. Teraz nie daje sobie ani chwili odpoczynku. Osoby z otoczenia gwiazdy, twierdzą, że wszystko związane jest z jak najlepszym przygotowaniem się do...ciąży. Fergie razem z mężem Joshem Duhamelem podobno dojrzeli do roli rodziców i mają zamiar postarać się o dzidziusia.

Wokalistka ma tendencje do tycia, dlatego chce zadbać o to, żeby zrzucić jeszcze parę kilogramów i wzmocnić swoje ciało. Razem ze swoim trenerem przygotowali zestaw ćwiczeń, które pozwolą jej wyrzeźbić sylwetkę i przygotować ją do ciąży.

- Moja przyjaciółka ćwiczyła intensywnie przed ciążą i po urodzeniu nie miała żadnych problemów ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. - powiedziała gwiazda.

Może pani Duhamel już jest w stanie błogosławionym? Nicole Kidman nie zaprzestała intensywnych ćwiczeń nawet podczas ciąży. A patrząc na najnowsze zdjęcia od razu widać, że tu i ówdzie piosenkarka się zaokrągliła.

Foto 1
Foto 2
Foto 3

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!