Filip Chajzer nie wytrzymał!

przejdź do komentarzy

"Żeby los był dla tego tępaka łaskawy..."

filip chajzer filip chajzer/kapif
Filip Chajzer (31 l.) na co dzień musi się zmagać z ciągłymi nieprzyjemnymi komentarzami ze strony hejterów. Często odnoszą się do tragicznej śmierci jego syna, do której doszło w zeszłym roku. Popularny prezenter długo znosił obelgi i ataki w kierunku jego osoby oraz plotki, które uderzały w jego dobre imię. Tym razem jednak czara goryczy się przelała. Udostępnił zdjęcia jednej z osób, które atakowały go na profilu.

Prowadzący Małych Gigantów napisał, że:

(...)Mam nadzieję, że to pomoże zrozumieć Państwu ile siana można mieć w pustym łbie... To może być moja albo Twoja sąsiadka, uśmiechnięta, uczynna, miła a pod deklem... takie zło. Żeby los był dla tego tępaka łaskawy.


Internauci stoją murem za młodym Chajzerem. Dominują komentarze potępiające wszechobecny hejt w internecie. Trudno zrozumieć tak bezsensowne ataki, uderzające zarówno w niego oraz imię jego zmarłego chłopca.

Prezenter podziękował swoim fanom mówiąc, że każdego dnia musi walczyć, aby wytrzymać ciągłe komentarze agresywnych ludzi. To trudne, ponieważ tego typu wiadomości dostaje co najmniej kilka razy w miesiącu.

Z całego serca dziękuję za wasze wsparcie. To dla mnie bardzo ważne. Wiedzieć, że nie jestem sam w obliczu takiej bezmyślności. Bezcenne wręcz. Nie umiem i nie chcę opowiadać czy publicznie okazywać tego co czuję. Walczę o każdy kolejny dzień z całej mojej siły. Na szczęście mam jej coraz więcej. Takich wiadomości jak ten post dostaję kilka w miesiącu. Nie chcę nawet wiedzieć co dzieję się w komentarzach na szmatławych portalach. Mogę się tylko domyślać. Dzięki wam jednak mocno wierzę w to, że ludzi dobrej woli jest więcej. Dzięki jeszcze raz!


Jedno ze zdjęć możecie znaleźć TUTAJ

Czy uważacie, że Filip Chajzer powinien udostępniać profil tej kobiety? Czy jest może jakiś inny sposób na walkę z hejtem?Filip Chajzer nie wytrzymał!

Filip Chajzer nie wytrzymał!

Filip Chajzer nie wytrzymał!

Filip Chajzer nie wytrzymał!

Filip Chajzer nie wytrzymał!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!