Filip Chajzer NIE WYTRZYMAŁ kolejnego hejtu na jego zmarłe dziecko!

przejdź do komentarzy

"Podjadę i będziesz miał szansę powiedzieć mi to w ryj."

filip chajzer filip chajzer/KAPiF
Filip Chajzer (31 l.) podpadł części internautów swoim "żartem" wobec dziennikarza Telewizji Republika, smarując mu samochód owsianką. Dowcip ten, nie spodobał się redaktorowi, o czym informowaliśmy tutaj:

Nie uwierzysz, o co OSKARŻONO Filipa Chajzera! (VIDEO) .

Dziennikarz Łukasz Sobolewski stwierdził nawet, że zgłosi sprawę na policję, a za swój czyn Filip będzie musiał zdecydowanie przeprosić. Zachowanie popularnego prezentera TVN zostało negatywnie odebrane przez fanów, co spowodowało liczne ataki ze strony internautów. Sam prezenter przeprosił za swój kawał na fb pisząc, że:

Emocje w sprawie "OWSIANKA GATE" sięgnęły zenitu, pragnę zatem gorąco przeprosić za ten wypadek moich kolegów po fachu. Jeszcze dzisiaj na wasz adres wyślę giga talon na 4 mycia do myjni. Na najdroższy program, z aktywną pianą i myciem podwozia. Nobody's perfect, wasz Filip:)


Mimo że sprawa powinna zostać uznana za zakończoną, to internauci po raz kolejny zaczęli wyzywać Filipa i... wykorzystywać śmierć jego dziecka w nadsyłanych wiadomościach.

Jeden z hejterów napisał do niego obrzydliwą prywatną wiadomość, w której pisał:

Może trzeba byś jeszcze jedno dziecko stracił, skoro nie umiesz się zachować.


Zobacz więcej: Filip Chajzer nie wytrzymał!

Prezenter po przeczytaniu tej wiadomości nie wytrzymał. Na swoim fanpage udostępnił print screena z nadesłanej wiadomości, na której były widoczne dane internauty.

Ok. Wypadek. Stało się. Przeprosiłem. Tyle. Natomiast wszystkim strażnikom obyczajowości, obrońcom moralności z biało-czerwonymi flagami i zdjęciami Papieża Jana Pawła II na wallach, którzy dzisiaj wysłali mi setki takich wiadomości oraz memów (MEM ZE ŚMIECI!!!!!) po chrześcijańsku życzę żeby nigdy ale to przenigdy nie spotkała was tragedia o skali, której nie da się opisać. Ci właśnie ludzie, mówią mi jak mam się zachowywać... Panu Tomaszowi i tomaszopodobnej masie życzę , żebyście też nie tracili... nadziei, że wasze mózgi istnieją. One gdzieś tam daleko i bardzo głęboko są. Po odnalezieniu trzeba będzie je już tylko uruchomić. Wszy. Tomek, daj adres. Podjadę i będziesz miał szansę powiedzieć mi to w ryj. Nie dasz? I tak Cię znajdę.


Okazało się, że udostępnienie wiadomości z imieniem i nazwiskiem internauty pomogło. Kilka godzin później skruszony chłopak zaczął pisać do Filipa z prośbami o usunięcie zdjęcia, ponieważ było mu po prostu wstyd.

Internauta błagał o wybaczenie, prosząc o telefon, ponieważ jak stwierdził "za swoją wiadomość do Filipa został pobity".

Sam prezenter napisał na udostępnionym poście:

Tomasza odnalazł internet. Te godziny nie były dla niego łatwe. Może ta historia da komuś coś do myślenia. Wybaczam bo od tego jesteśmy ludźmi. Obiecałem skasować dane i to robię. Obok pierwotnej wiadomości zamieszczam fragment zapisu naszej rozmowy.


Zobacz więcej: FILIP CHAJZER STRACIŁ SYNA

Czy uważacie, że udostępnianie hejterów z imienia i nazwiska jest najlepszą dla nich karą? Skąd w niektórych internautach taka nienawiść?Emocje w sprawie "OWSIANKA GATE" sięgnęły zenitu, pragnę zatem gorąco przeprosić za ten wypadek moich kolegów po fachu....

Opublikowany przez Filip Chajzer na 7 kwietnia 2016


Upgrade. Mija kilka godzin od mojego ostatniego posta. Brzmiał on tak:"Ok. Wypadek. Stało się. Przeprosiłem. Tyle....

Opublikowany przez Filip Chajzer na 7 kwietnia 2016


Filip Chajzer NIE WYTRZYMAŁ kolejnego hejtu na jego zmarłe dziecko!

Filip Chajzer NIE WYTRZYMAŁ kolejnego hejtu na jego zmarłe dziecko!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!